Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a facebook szánalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a facebook szánalom mint a többi ilyen. Ti szerintetek is?

Figyelt kérdés
szánalom szerintem mert a 10 évesek is függök meg a sok tini aki egész nap ott ül. Kinem bírnám! meg telefonon is lehet és még a sarki boltba is facebookal mennek -.-
2011. márc. 5. 15:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi rossz helyre raktam kicsit:S
2011. márc. 5. 15:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Tüntess!
2011. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát igazad van....a húgom márciusban lesz 11 éves és fél évig függő volt aztán letöröltettem vele a iwiw-myvip-fb-t is... egyszer hazudott hogy le van törölve fb-ről mert nem volt letörölve de utána letörölte mert rengeteg az informatikus haverom és fél hogy kiderül. azóta se megy rá.
2011. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamóca. ***** válasza:
az, hogy az embeek buták, nem maga az odlal hibája. az összes ilyen oldal szerintem hatalmas találmány, és jó hogy van. más kérdés hogy nem tudják használni...
2011. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akinek van élete annak nincs szükséges facebookra. attól függetlenül egy jó kis oldal, mértékkel használva értelme is van.
2011. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint nem vagyok rossz véleménnyel az ilyen oldalakról. nekem még hasznos is, mert amikor mondjuk a zenekarommal koncertünk lesz, akkor a facebookon keresztül tudom eljuttatni legrövidebb időn belül a legtöbb embernek. a videóinkat és zenéinket is oda publikálom és megintcsak sok emberhez jut el és a hozzászólási lehetőségnek köszönhetően kritikákat is kapunk. az más dolog, hogy egyesek függők, én napi 3-4x járok fel, akkor is csak szétnézek, ha látok valami jó videót, amit valaki kiposztolt, megnézem, lájkolom és ennyi :D nem kell túl komolyan venni az ilyet :D
2011. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15:46 akinek van elete annak is lehet jo a facebook.. pld. ha epp nincs egyutt a tarsasag akkor fel lehet tolteni az egymasrol keszitett fenykepeket es azokhoz hozzaszolni...
2011. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga az ötlet kitűnő volt Zuckerbergtől, nagyon nagy szerepe van a könnyed információ áramlásban.

Nekem az nem tetszik, hogy nagyon sokan elveszítik a realitás érzéküket és elsősorban virtuálisan élnek csak...

ez nem egészséges a fiatal generációra nézve, virtuálisan nem lehet szocializálódni!

2011. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom vele... napi 1-2 szer felnézek pár percre és kész... igazából én se értem, mi a p*csáért nem bírnak leugrani róla.. már azt is kiírják, hogy "olyat szartam" és nem csak a csávók.... na ez már szégyen, szánalom stb....

Amikor ment a moziba a Közösségi háló c. film akik bent voltak szinte kivétel nélkül azt nézték... és már én éreztem magam szarul... szerintem pár év és már találkozni se fognak a szerelmes párok... szóval ilyen szemszögből én is szánalmasnak tartom... de örülök, hogy nem lettem ilyen...

2011. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elöző vok.


"Amikor ment a moziba a Közösségi háló c. film akik bent voltak szinte kivétel nélkül azt nézték... "


Mármint a facebook-ot a telefonon:D

2011. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!