Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen autó van a plakáton,...

Milyen autó van a plakáton, milyen fajta a kutyus?

Figyelt kérdés
Az országban rengeteg helyen lehet látni egy olyan plakátot, ahol egy autó ülésébe van szorulva egy aranyos kutyus, és csak a feje és a 4 lába látszik. Milyen fajta a kutyus, illetve pontosan milyen autót reklámoz /ha egyáltalán autót.../??
2010. dec. 9. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki csak az egyiket tudja, azt is megírthatja :D
2010. dec. 9. 22:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!
2010. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is ennyi problémám lenne...!
2010. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tehát nem erre gondoltál?

[link]

2010. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1, 2. válaszolónak:

Nem vagyok beteg, csak érdekel, milyen fajtájú a kutya, mert barátnőmnek olyat szeretnénk venni, mert nagyon tetszik neki. Az autó típusa mellékes, az plusz információ számomra. Elhihetitek, hogy örülnék, ha ennyi problémám lenne, de sajnos ennél ezerszer több van, úgy is, hogy még csak 16 éves leszek.


3. válaszolónak:

Nem, sajnos nem az. Ez csak plakátokon van, reklám nem készült, de azért köszönöm :D

2010. dec. 13. 21:14
 6/6 anonim válasza:
fotózz lécci egy plakátot, autó ügyben szerintem tudok segíteni...
2011. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!