Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem szeretek...

Mit tegyek? Nem szeretek suliba menni

Figyelt kérdés

elég durván bánnak velem az osztálytársaim.. ha valamit nem csinálok meg nekik ( de szinte már csicskásuk vagyok)

akkor elég durva dolgokat vágnak a fejemhez :S

PL. ha nem dobom ki nekik a szemetet akk a hajamnál fogva fognak ráncigálni.. iyleneket mondanak mit tegyek? 16/L


2010. dec. 10. 15:03
 1/7 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Állj ki magadért!!! Soha ne tűrd el SENKITŐL, hogy megalázzon!
2010. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a gond hogy akár mit csinálok már beszóltam nekik hogy nem vagyok csicskás meg minden de akkor mégdurvábban beszólnak és ezt már nembírom :S:S
2010. dec. 10. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz beszélni az o.főddel?Vagy inkább jobb ötlet lenne a szüleiddel..nem lenne kedved másik iskolába menni?
2010. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van köszi!!! már sokszor montam a barátnőmnek is hogy jobb lenne átmennem egy másik suliba!! igaz őtis szokták csicskáztatni... köszi a választ
2010. dec. 10. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

1. futamodj meg és menj el az iskolából, ha nem bírod másként.

2.az elözőböl viszont nem fogod megtanulni elérni, hogy tiszteljenek téged, és ezért lehetséges, hogy ha sulit váltasz, akkor ott is ezt csinálják veled.

3.kit érdekel, hogy nekik mi az óhajuk, csinálják meg maguk és ha ráncigálják a hajadat, nyugodtan te is megtépheted őket, végülis a védekezés nem bűn!


Istenem! Legyél már talpra esettebb és állj ki magadért!Hogy fogod így megállni a helyed az életben?

Komolyan örökké hagyni akarod, hogy lenézzenek?-Gondolom nem. Ezért talán tenni is kéne ellene, és ha durva dolgokat vágnak a fejedhez, ne vedd figyelembe, ezek CSAK szavak. Ha nem cselekednek, akkor mi értelme? tipikus szájhősök. Egyébként a tanárok ehhez nem szólnak semmit?

2010. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nm vagy egyedűl...
2010. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja a alatti szövewget nem olvastam én nm vok csicska csak nem szeretek suliba járni,amúgy ne hagyd magad,és ordits rájúk nyugottan és majd kicsit másképp néznek rád...
2010. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!