Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy szeretek...

Normális az, hogy szeretek bulizni, de nem szoktam, mert nincsenek barátaim? Keresem a társaságom, de nem találom. Kerestem suliba (reménytelen), kipróbáltam sportok (ott se tudtam beilleszkedni, mert egyedül nehéz.16/f

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy barátok nélkül, hogyan találhatok társaságot?
2009. nov. 9. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Osztálytársak?
2009. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Velük nem tudok találkozni mert nagy részük bejárós. Meg hát nem is akarok, hogy őszintén megmondjam. Eléggé elit suli és hát nem érzem jól magam köztük.
2009. nov. 9. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ha legalább egy barátod akad, akkor már könnyebb. Esetleg ha összejössz egy csajjal, akkor az ő társaságukhoz tudsz csapódni (nekem anno így lett. aztán sikerült úgy szakítani, hopgy mindketten maradtunk a társaságban :) )
2009. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. L
2009. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Normális..Én is ugyanígy vagyok ezzel. az osztálytársaim nagy része bejárós, a többieknek meg már megvan a maga társasága...

16L

2009. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

miért baj az ha bejárós? én is az vagyok

az igaz hogy a koleszosoknál könnyebb mert ott bent ők össze szoknak. ráadásul ha 16 vagy akkor még 1-2.os szóval még belejöhetsz, ne azt nézd hogy ki mennyire "elit" vagy hogy honnan jött, és akkor menni fog a beilleszkedés, jah és ne csinálj magadból bolondot;) de ha lehetőség van rá a csoportos hülyülésekbe társulj be te is ;) nekem ez jött be

jah am 18/F :)

2009. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kettővel együtt érzek. Van 3 "barátom" aki annak mondja magát, de kb csak akkor hívnak, ha unatkoznak, szal ebből lett elegem. Hát csajt is keresek nagyon, de nem akar nagyon összejönni, pedig nincs velem semmi gáz úgy érzem. Az ember azt hinné, hogy budapesten az ember tele van barátokkal, de nekem úgy látszik nem megy. De változtatni, akarok ezen. Ha így folytatom biztosan elszarom a fiatalkoromat.
2009. nov. 9. 20:31
 8/17 anonim ***** válasza:
én is így voltam egész életemben. ehh. pedig nagy party-face tudok ám lenni :D
2009. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ne aggódj, én is csak 18 vagyok, nem volt mindig full party az életem, csak kitartás, és ne und meg ien könnyen a barátaid mert akkor nem csoda hogy nincsenek... boccs
2009. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Könnyen megunni? Most nem megyek bele, de 13 éve ismerem és már évek óta eléggé leszar és én még mindig úgy vagyok, hogy hátha, de nem változik. Nem akarok az osztálytársaimról beszélni, de nagyon nem szimpatikusak. Én meg nem fogok velük barátkozni csak mert nincs jobb. Ezt gondolom megértitek. Ti sem mindenkivel barátkoztok szívesen.
2009. nov. 9. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!