Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A speed-et (ami szájon van...

A speed-et (ami szájon van bevéve) mennyi idő után nem lehet kimutatni a vérből?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
6 hónap,de gerincvelődben örökre benne marad.ezt érdekességnek írtam,ott nem szokták nézni? de te speedezel vagy akarsz? gondolom az előző ilyen kpérdést is te tetted fel xd
2009. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt nem én tettem fel...csak érdekelt,hogy kb mennyi időig.
2009. jan. 21. 16:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert most vesszük suliban a drogokat,és megkérdeztem a tanárt,hogy az amfetamin mennyi idö mulva megy ki a szervezetből,és azt mondta,hogy nem tudja pontosan,de azt tudja,hogy kevesebb időig van a szervezetetben mint pl a fű,és egyéb drogok...és azt mondta,hogy nézzem meg inerneten,és következő órára mondjam meg,hogy mit olvastam...én már néztem 1 csomó oldalt,de a kérdésemre a választ seholse találtam :(
2009. jan. 21. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
1szél füvescigiről mi a véleményetek,kipróbálásáról?
2009. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
attól függ,hogy hány grammot akarsz egyedül elszívni...szerintem kezdésként nem fogsz elszívni egyedül 1 egész szálat...
2009. jan. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!