Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek ajándékba osztálytá...

Mit vegyek ajándékba osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Egy lányról lenne szó, gondoltam sütök neki sütit, de mellé szerintetek mit vegyek? Sálat nem akarok, azt adtam tavaly is egy csajnak. Létezik még kiút az univerzális mentőötleteken kívül (bögre, plüssmaci, csoki csokival)?

1000-1500 Ft értékben.

16/F


Bocs, hogy ide írom, de sürgős lenne, és a "Népszokások"-at nem sokan nézik...


2010. dec. 14. 17:33
 1/5 anonim válasza:
jó a kategória
2010. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Samsung Galaxy S :D♥
2010. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit vegyél neki?

Hidd el nekem lányoknak a legkönnyebb bevásárolni...

Szeretik az édességeket,körömlakkokat,plüssállatokat,ékszereket stb...

Vagy tudd meg valahonnan,hogy ki a kedvenc előadója vagy bármi olyan dolgot amit nagyon szeret...Mit tudom én imádja a Matyi és a hegedűst akkor vegyél neki CD-t amin rajta van az összes számuk...

Szeretik a sminkeket,kozmetikumokat...

Én abból a szempontból vagyok rosszabb helyzetben,h nekem fiúnak kell adnom ajándékot,de te örülj,hogy lányt húztál :)

Remélem sokat segítettem!:)

2010. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért a kategóriánál sem lenne rossz maradni,

és akkor 1500FT értékben kotont amit együtt fogyasztottok el. :D


bocsánat.


talán a legegyszerűbb ha bemész valami ajándékbolta és veszel valamit amin nem szeretlek felirat van.

2010. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mit vegyek....?


vedd el a szüzességét :D


Amúgy én nyakláncot vettem lány osztálytársamnak azelőtt meg egy olcsó de jó illatú parfümöt. De utóbbit lehetetlen tlaálni.

2010. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!