Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem ebből a...

Csak nekem van elegem ebből a sok karácsonyi biszbaszból már most?!?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen hogy bemegyek a városba és ezt a szar karácsonyi zenét nyomják az UTCÁN!!! hangszóróból közben mindenhol ezek az undorító karácsonyi fények égnek. Nem értem miért kell ezt már most, miért nem elég karácsony előtt kirakni ezeket (már november vége óta ez megy), még utána egy hónapig is kint lesznek az is biztos. Legszívesebben kimennék és egy félautomata gépfegyverrel halomra lőném ezt a sok szart!! Mi a véleményetek?
2010. dec. 14. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Shabbat Shalom
2010. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egészségedre :D
2010. dec. 14. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Allah allah ahbar!
2010. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Egyetértek, csak én nem lövöldöznék.

Utálok ilyenkor bárhova is vásárolni menni, mert mindenhol ugyanazok a karácsonyi zenék mennek, igazán unalmas. Sok csilli-villi szir-szar, amire ránézni is fáj. A szemed meg kifolyik a karácsonyi égőktől, amik "jaj, de ötletes!" karácsonyfát, meg harangot meg mindenféle biz-bazt ábrázol. És mindez azért, hogy az emberek elköltsék az összes pénzüket méregdrága ajándékokra.

Éljen a Karácsony!

2010. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ne mondd, én is gyűlölöm ezt. Ráadásul a legtöbb ember élvezi, költi a pénzét ezerrel. Grat nekik.

Én nem kérek ebből, a lehető legkevesebbet megyek olyan helyekre, ahol már nyomatják a karácsonyos témát.

2010. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Ja lehet a lövöldözés kicsit durva lenne. :)
2010. dec. 14. 19:17
 7/9 Neménvagyokaz ***** válasza:
Utálom én is ezt a sok sz@tr. Ha boltba megyek ott a karácsony, ha az utcára megyek ott a karácsony, lassan már a wc-re se merek elmenni:D Amúgy is ha megyek boltba úgyis tudom mit akarok venni és nem veszek meg egy turmixgépet sem mert karácsony van és 39 999Ft 41 000Ft helyett.
2010. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamóca. ***** válasza:

tökéletesen egyetértek:D

a legrosszabb a zene. elmentünk kényszervásárolni, és máshfél órán keresztül ugyanazt az 5 számot játszották randomra... még egyszer meghallom a jingle bells rock-ot visítani fogok:D

2010. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem abból van elegem, hogy senki nem segít készülődni, megszakadok a sütés főzés takarításban, a férjem meg csak olvassa sport újságját.Üzletekbe sajnos nem jutok el maximum az élelmiszerboltokba.
2010. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!