Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy lánynak karácso...

Mit vegyek egy lánynak karácsonyra? A helyzet, hogy tetszik a lány, ezért vennék valami ajándékot a számára.

Figyelt kérdés
Karkötőket, ruhákat szereti, szóval jó lenne, de másra gondoltam, személyesebbre. Bár lehet, hogy az elobbi marad..
2009. dec. 8. 19:56
 1/5 anonim válasza:
Én kaptam egy ajándékutalványt egy szépségszalonba, és arra költöttem amire akartam, nagyon hízelgő volt. De mégjobb lehet a masszázsbérlet vagy egy parfümériába is lehet kupont venni amin azt vesz amit akar. Ilynekor ő választhat azt amit szeret, és mégsem pénzt adsz neki.
2009. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, viszont ez az, hogy pénzt semmiképpen nem illik adni sztem. viszont én vmi személyesebbre gondoltam, ezek túl "általánosak"
2009. dec. 8. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen koncerte veszel neki jegyet(és persze magadnak is :D), vagy elviszed őt adventi vásárra, és ott ami látod, hogy tetszik neki, megveszed, és meghívod vmire. Én ruhát azért nem vennék, mert nem biztos, hogy eltalálod azt ami tetszene neki.
2009. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hány éves?
2009. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20 éves. Amúgy a legjobb sztem az "elviszed őt adventi vásárra". Jó ötletnek tűnik köszi ;)
2009. dec. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!