Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kérjen karácso...

Szerintetek mit kérjen karácsonyra egy olyan lány, akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés
Komolyan kissl gáznak érzem magam, de olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy mindenem megvan, és ezért hálás is vagyok. De anyukám szereté, ha kérnék valamit, és nem pénzt, mert az egy karácsonyra olyan illúzióromboló.
2010. dec. 7. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvet kérnék a helyedben, abból nem lehet meg minden. Vagy egy családi kirándulást. Vagy jótékonykodnék, ha tényleg nem kell semmi.
2010. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? :D

kérj ENGEM :D XD


(Csak viccelek)


15/F

2010. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

könyvet

uszodabérletet

szinházbérletet (de persze maguknak is vegyenek,ne egyedül kelljen menned)

2010. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mozijegyet ;)
2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindened megvan? Az Eiffel torony? A grand kanyon? Van helikoptered meg vadászgéped?

Na ugye, nincs meg mindened.

2010. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt kérd: [link]
2010. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ha mindened megvan akkor kérj anyukádtól egy pofont,azt hiszem ez még hiányzik.
2010. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!