Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetne bármi haszon, ha...

Lehetne bármi haszon, ha gyarmatosítanánk az UFO-kat?

Figyelt kérdés

Gyondolj az UFO-k szikkadt, satnya testére. Egyáltalán mit lehetne velük kezdeni, miután leigázta az emberiség őket ? Mert ez hamarosan be fog következni, ismerve az ember gátlástalanságát. Személyszerint Én nem tennék ilyet, mert a felsőbbrendú idealizmus vonz és nem ez.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


2010. dec. 18. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Az UFO még mindig tárgy... (űrhajó)
2010. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy gyarmatosítsunk egy azonosítatlan repülő tárgyat? Kezdjük ott,hogy ahhoz,h gyarmatosítsunk valamit,be kell azonosítanunk,hogy mi az,legalábbis mibenlétét tisztáznunk kell! Egy folyton mozgó gyarmat? Harmadszorra,egy tárgyat se szokás gyarmatosítani!
2010. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nah akkor a kérdésedre válaszolva.

Ha eltekintünk az UFO szó jelentésétől, én az idegen lényeket az alábbiakra alkalmaznám.


Mivel túl satnya a testük, fizikai munkát nem igazán lehetne rájuk bízni...


- irodai munkák: adatfeldolgozás és társai

- banki munkák

- személyi asszisztens

- media és marketing - hozhatnák az új ötleteket

- nemzetközi kapcsolatok xD



Az IQ-ban magasabb mércét megütőket pedig befognám:

- kutatni laboratóriumokba :D:D

- hadászati technika

- közlekedéstechnika megreformálása

- egyetemeken tanítani


A mekibe nem merném behajtani őket, mert akkor sok bölcsésztől venném el a munkát, és hát azért első az ember.


Azt hiszem nagyon jól lehetne őket alkalmazni a földi munkaszférában.

Ha ezt olvassák lehet privát e-mailt küldeni és az első bevándorlóknak szívesen segítek az elhelyezkedésben, az asszimilációban cserébe a - szó szerint- külföldi otthonukért. :)


A Föld igazán kellemes hely, -70ˇC- +50-ig minden van.

Hegyek és alföldek, rengeteg faj.

Nagyvárosi nyüzsgés és vidéki nyugalom.

Party, és regenerálódás!

Nézzenek be egy hosszú hétvégére és járjunk végig egy hosszúsági kört. :)

2011. febr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lily Aldrin válasza:

Milyen idegen lényekről beszélsz?

a Dänicken féle ókori egyiptomi Istenekről, akik az ószövetségben leírt űrhajón érkeztek? vagy a Rosswell legendát tekinted forrásnak? gondolom innen eredezteted a "satnya test" gondolatát.

Egyáltalán miből gondolod, hogy hozzánk hasonló a felépítésük, kisebb esély van arra hogy egy más naprendszerben hasonló evolúció menjen végbe mint itt, mint arra hogy más körülmények között valami teljesen más "élet" alakuljon ki

2011. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom tudom... mármint hogy más bolygókon kifejlődő életeknek külsőleg és belsőleg, biológiailag semmi közük nincs a földi léthez - vagyis én így gondolom. Totál más evolúció... kis esélye van hogy egyáltalán olyan végtagjaik legyenek mint nekünk, meg hogy szervrendszerek, mint a látószervrendszer hasonló felépítésű legyen.


Nah én a kérdezőnek válaszoltam, és feltételezem ő UFO alatt a kis satnya testű nagy fejű, nagy szemű az emberek számára UFO néven futó lényekre gondolt.


[link]


[link]



[link]

- az más kérdés hogy én mit gondolok róluk, de itt nem fejteném ki, mert már GYIK-hoz is túl elvetemült teória.


Amúgy meg elsőnek írom:

Unindetified

Flying

Object


Magyarul: Azonosítatlan Repülő Tárgy ART :D haha


Követeztetésül:

nem csak az űrhajó az UFO, hanem a meteorológiai ballon is ha a NASA stb. nem tudja azonosítani. De lehetne akár egy macska is amit kilőtt vmi hülyegyerek.

Minden ami repül és nem tudják hogy mi az, ezért is hívják UFO-nak.

2011. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!