Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok körülbelül hány...

Mit gondoltok körülbelül hány százalékra kell megírjam a matek és a magyar felvételit, hogy felvegyenek vagy legalábbis behívjanak szóbelire az ELTE Trefort Ágoston Hatosztályos Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Írhatnak olyanok is akik "tapasztaltabbak" de igazából mindenkinek a véleményének, válaszának örülök. :)
2010. dec. 18. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

matek 50 pont

magyar 50 pont

nem ismerem a sulit,de gondolom a jobbfélékhez tartozik..

hát..összesen elkéne érned olyan 70-75 pontot max: D

2010. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mat.: 50

magy.: 50

jegyeid: irodalom, nyelvtan, magyar, töri, term.ism. az előző évi és a félévid nekem 126 pont kell majd összesen

2010. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azta k*rva:O maxpontos központit kell írnotok?????
2010. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát.........nem hiszem ,hogy megtudom írni mind a kettőt hibátlanul de sztem az is eléggé jó lenne ha legalább 40-40 pontot össze tudnék szedni (az 50-50-ből). Mondjuk remélem , hogy legalább ilyen jót fogok írni.
2010. dec. 23. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
miért akarsz menni ilyen fullos gimnáziumba?vannak teljesen elérhető gimik.amikor majd munkát keresel senkit sem fog érdekelni hogy hol szerezted meg az érettségidet:)js és tanulni mindenhol lehet,rajtad áll.
2010. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: lehet, hogy igazad van, de az már nem mindegy, hogy az ember 4-5 évig milyen gimibe/szakközépbe jár.
2012. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 50-50? Ilyen hülyeséget rég nem hallottam :DD

Kapásból tudok öt embert, akit felvettek 70-72-vel (igaz, jó szóbeli kell hozzá, de azt simán leteszed). Ha az egyik kiemelkedő, az mindenkép pluszt jelent. Én is oda felvételizem.

2013. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tavaly 65 pont elég volt max hozott ponttal, tehát hozott ponttal együtt 75-től behívtak. ez idén lejjebb lesz. és mint tavaly, most is lesz olyan, hogy szóbeli nélkül felvesznek. én is oda jelentkezem, 91 pontot írtam, és szóbeli nélkül felvesznek, neked végül hány pontod lett? :)
2013. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!