Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi annak az értelme amikor...

Mi annak az értelme amikor egy újságba egyszer kitakarják egy személynek az arcát utána már nem?

Figyelt kérdés

Ugyan annak a személynek!

Van hogy nincs cezúrázva az arca utána a következő számba már cenzúrázzák ennek mi értelme?


2010. dec. 19. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Kinn is vagyok, benn is vagyok, jaj de nagyon boldog vagyok! xDD
2010. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az újság kedvén múlik, hanem hogy a személy hozzájárul-e az arcmása közzétételéhez. Ahogy épp változik az álláspont, úgy jelenteti meg az újság is. Egy cikk nem kelti fel a figyelmet, ha nincs hozzá kép vagy valamilyen illusztráció. Ha valaki nem engedi meg egy újságnak hogy közöljenek egy képet róla, az újság akkor is le fogja adni a képet, a megfelelő módú kitakarásokkal (fekete sáv a szemen, vagy homályosított, kipixelesített arccal).
2010. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, ezt bírtam... nem is tudom, egyszer vmi valóságshow/tehetségkutató sztár családi képei voltak, akkor feleség arca nem volt kitakarva... aztán, amikor kiderült, hogy csalja a feleségét, asszony képe rögtön ki volt montírozva... aki meg akarta nézni szegény megcsalt nő képét, elég volt egy két héttel azelőtti szennylapot fellapoznia... ilyen esetekben nagyon nem értem...
2010. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!