Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már úgy, hogy...

Veletek volt már úgy, hogy véletlenül nem annak a személynek küldtétek el az emailt akinek akartátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
igen volt...persze nem értette,hogy miről van szó, de jobb is volt ugy!!
2011. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sms-el voltam így, a barátomnak szántam, szerencsére nem volt semmi durva benne:P
2011. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én meg véletlenül a főnökömnek küldtem el a barátnőmnek szánt levelet, melyben pont a főnököt ócsároltam :S még mindig reszketek...
2011. okt. 27. 09:59
 4/9 anonim ***** válasza:
egy emailt azért nehéz eltéveszteni.smst én is küldtem már rossz helyre
2011. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát vki nagy bajban van. sztem ne várd meg még ő keres meg téged.
2011. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megoldottuk a problémát. az emailt azért tévesztettem el, mert csak neki küldök emaileket....már fél éve mindennap vagy 20-at....és igy automatikusan neki küldtem...:S
2011. okt. 27. 10:24
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Csak azért küldtem rossz címre, mint később kiderült, mer nem jól tudta a saját email címét..\o/ viszont nem tudom akkor kikaphatta meg^^'

Sms-t én kaptam egyszer úgy, h nem nekem szánták hanem a barátnőm a tesójának..

Egyszer meg kézalol(tesómtól kaptam, h ő honnan szedte nem tom) kaptam sim kártyát, és rajtam kerestek egy nagyon fontos beosztású ember, mivel külügyminisztériumból telefonáltak, egyszer meg külföldről..

Meg hányszor volt, h felhívtak és sosem szólt bele senki! Én meg hagytam, úgyis ő hívott, ott hagytam az asztalon és mentem a dolgomra! Aztán utána néztem a számnak és ilyen tök messziről(már, mint az akkori lakhelyemhez képest) étteremnek a száma volt, ahol még sosem jártam..

2011. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fú az elég ciki. Nekem is volt amúgy, csak a volt barátnőmmel. Egyik haveromnak akartam küldeni még nagyon régen MSN-en, aztán a volt barátnőmnek küldtem véletlen és pont róla volt szó. Kicsit lefőttem, kb kiugrottam volna az ablakon annyira ciki volt, de sikerült kimagyarázni. Viszont a tiedet nem tudom, hogy magyaráznád ki, mert azt elég nehéz.
2013. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem Viberen volt ilyen. Barátnőmnek akartam küldeni, h xy milyen aranyos velem és csoportba küldtem el!!!!

Meg olyan ia volt hogy barátnőmnek szerettem volna lelkendezve egy "Képzeld, xy-nal már 2 hete járunk!!" üzenetet küldeni. Naná, hogy csoportba ment az is!!!

2014. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!