Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak akkor látogatnak...

Miért csak akkor látogatnak ide az idegenek, ha iszunk?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam UFOt, mindenféle fényeket, cikázó plazagömböket, meg mindenfélét. Volt régen olyan hogy minden hétvégén, volt amikor alig. Visszagondoltam és rájöttem, csak akkor jönnek ide amikor iszom. Mindet majdnem akkor láttam amikor be voltam piálva. A Cimborám a Gazsi is eszt mondta, hozzá is akkor jönnek amikor jól be van állva. Nem sikerült rájönnöm miért. Talán az alkohol vonzza őket.Az biztos hogy akkor jönnek.
2010. dec. 21. 03:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Elj testi-lelki tisztassagban!

Amikor iszol akkor, tisztatalan lelek vagy, s ilyenek a latogatoid is!

A lelek uzenete. Ezt is lehet ugy felfogni, hogy egy tunet, tehat valami figyelmeztetes, s ilyenkor valtoztatasra van szukseged.

Gondoltal mar arra, hogy nem kellene annyit inni pl.?

2010. dec. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak az idegenek?? Nekem már fehér egerek is jöttek! :)
2010. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden tréfát félretéve, elképzelhető. Hiszen ők vizsgálnak is minket. Például lehet azt nézik, hogyan működik az agyad különböző italok elfogyasztása után. Melyik ital tompitja az agyat, és melyik az amelyik feldob. De inkább ritkázd az alkoholt, nem jó az neked.
2010. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!