Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék! Fontos!...

Segítséget kérnék! Fontos! Hova fordulhatok a Tesco dolgozókkal elkövetett igazságtalanság ellen?

Figyelt kérdés
Tesconál dolgoztam idáig. Az éjszakai műszakom lejárt, hazajöttem, majd kaptam egy átutalást, felhívtam az igazgatót h mi ez. Próbaidő alatt azonnali hatállyal felmondtak nekem. Mindez nem következett volna be, ha nem veszek össze az egyik osztályvezetővelAz összeveszés oka, hogy úgy beszélt velem, olyan lekezelő és undorító stílusban h azt nem lehetett szó nélkül hagyni. Sajnos minden dolgozóval úgy bánnak mint a rabszolgákkal. Hova tudnék ez ügyben fordulni, hogy eredménye is legyen? Köszönöm előre is a segítséget!
2010. dec. 22. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt bármiféle indok nélkül bármelyik fél azonnali hatállyal felmondhat. Ha valóban olyan stílusban beszélt Veled az o.v., és ezt Te sem bírtad szó nélkül hagyni, lássuk be, amúgy sem lett volna ideális a munkahely. Szerintem semmit sem tehetsz.
2010. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehova. vágják a jogi dolgokat, különben nem engednének meg maguknak ilyesmit.
2010. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem fegyelmivel mondtak fel a veszekedés miatt.

A barátnőm rosszabbul járt, mert ő is kiosztotta a főnök asszonyát, erre ő félrehívta az irodába a barátnőmet, bezárta az ajtót ( ! ) és kényszerítette, hogy írja alá a felmondását, holott ő már jóideje ott volt náluk.

Barátnőm meg olyan birkuci volt, hogy hosszas szabódás után aláírta.Hiba volt, mert már azzal sérültek a jogai, hogy bezárta az ajtót a főnöke.

2010. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerencsére én több mint 8 hónapot dolgoztam a tesconál és én nagyon szerettem ott dolgozni mai napig visszavágyok,mert megadták azt az előrelépési lehetőséget támogatást amit sok helyen nem tapasztal az ember
2010. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.én úgy tudom lehet valahol panaszt tenni,és utána kivizsgálják a dolgokat.ezt már nem magam miatt tenném,hanem a kollégáim miatt,akik rengeteget tűrnek..sokszor még a kajaszünetüket sem vehetik ki,amit ugyebár le kell dolgozni,mert nem fizetik...
2010. dec. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!