Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartják a FILA táskát...

Miért tartják a FILA táskát sokan csak azért szarak mert olcsó volt a tesco ban?

Figyelt kérdés
Szeritem nem rossz márka.
2011. okt. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért fikázzák mert mindenkinek ilyen van. Egyébként nagyon jó márka nekem is van 2 táskám amit még annó a benzinkutas akcióban szereztem. Tescos fila táskából nekem csak oldal táskám van amibe a szerszámaimat tárolom ha dolgozni megyek meg néha a régi laptopomat is abba szoktam hurcolni.
2011. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem azért "szar" valami, mert olcsó, hanem azért olcsó, mert "szar".
2011. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is volt olcsó. Ár-érték arányban bármelyik piacon vagy aluljáróban jobbat kapsz.
2011. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Filávan van baj,hanem, a tescos Fila minőségével. Nekem és több ismerősömnek is gyorsan tönkrement a pl. zipzár,pedig nem is igazán használtam még. Az ára pedig nem volt olcsó. Szerintem nem az a minőségű termékekekt árulták,mint a márkaboltban. A másik,hogy tényleg mindenkinek már van olyan. Hétvégén egy 80 körüli néninél láttam és nevetségesen nézett ki.
2011. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nevetséges, hogy mindenkin ez van.
2011. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem a táskát tartom nevetségesnek, hanem azt ahogyan hordják.


Mivel mindenki vett így mindenki hordja is- ezzel nem is lenne bajom. Nah de azzal amikor egy öltönyös férfit végigmérek és Fila edzőstáska van nála- az amit egyébként főleg lányoknak van és sztem is lányos hát az gáz.


Am múltkor láttam egy csajt akinek ment a szereléséhez a Fila oldaltáska.


Azért meg nem tartom sz.rnak amiért olcsó.

Én lemaradtam róla, de vettem volna egy kis edzőtáskát, meg egy gurulós bőröndöt.

És nem vettem volna fel minden ruhámhoz, csak amihez illik.

2011. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!