Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki gyűlöli a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Miért?
2010. dec. 22. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy gyűlölöd? hát te hülye vagy? vagy most ez a menő 14 évesen? nem értem!
2010. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és én sem szeretem, elég erőltetett, eltúlozza az emberek érzelmeit, hamis az egész..szerintem
2010. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem 14 vagyok, és igazából a családom gyűlöl engem..és ez igy karácsonykor triplán kijött...

13\L

2010. dec. 22. 15:28
 4/9 A kérdező kommentje:
2. igazad van!
2010. dec. 22. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
:S Akkor nem a karácsonyt utáljátok.. hanem a családotokat.
2010. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A karácsony is egy rohadt nagy 'átverés'...

megjátssza magát mindenki, csak a pénzre megy...

mert ugye értékes ajándék nélkül nincs szeretet!

2010. dec. 22. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy te ebben nőttél fel, tényleg rossz lehet, sőt, nem is tudok rá szót, nekem a családom mindennél fontosabb, nem tudnám nélkülük elképzelni az életemet. Jó dolog, ha van pénz, de az nem tud minden igényt kielégíteni. Az embereknek szeretet kell! Remélem nem veszíted el minden hited az emberekben! Vannak jó emberek a világon!
2010. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rebel174 ***** válasza:
En nem szeretem a karacsonyt!
2010. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretném a Karácsonyt, ha olyan lenne, amilyennek szeretném. De soha nem olyan. Minden ünnep csalódás. Ezért már egyre inkább nem érdekel ez az egész cirkusz.
2010. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!