Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartanak gyereknek?

Miért tartanak gyereknek?

Figyelt kérdés

Elmúltam 18 éves.. és sok fiatallal egyetemben Én egyetemre járok és mellette dolgozok. Teljesen önellátó vagyok.Illetve több egyesületbe is aktívan közreműködök.

Mégis bárhova elmegyek mindenütt az a választ kapom a csajoktól hogy túl fiatal vagyok.Miért ítél mindenki a kor alapján?

Üzleti tárgyalásokon se vesznek komolyan. Sajnos mai világba nem az számít hogy ki mennyit tud hanem az hogy hány éves?

(Nem önimádóként mondom de nem kinézettel van szerintem a probléma.. mert nem az a problémájuk csak a kor.)


2010. dec. 27. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Átérzem a gondod. Az én férjem polgármester és 28 éves, de sokkal fiatalabbnak néz ki. Már nagyon sokszor volt olyan, hogy bementek az irodájába és azt mondták neki: A polgármester urat kersem. Ő bemutatkozott, hogy én vagyok az, erre: Komolyan? Ne már! De Ő keményen küzd azért, hogy komolyan vagyék és már nagyon sok nála jóval idősebb ember tiszteletét kivívta. Fel a fejjel, majd találsz egy olyan szerencsés lányt, aki megbecsül. Egyébként szerintem nem egy ilyen lesz az életedben, nem győzöl majd válogatni!
2010. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm : ) Csak már annyira idegesít hogy semmi se akar összejönni.Aztán tegnap meg főként kiverte a biztosítékot hogy lekisfiúztak.
2010. dec. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!