Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud úgy tanulni, hogy...

Ki tud úgy tanulni, hogy fázik közben?

Figyelt kérdés
Mert fűtünk, mégsincs meleg, ha betakarózom, akkor meg elalszom.
2010. dec. 28. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én kimondottan szeretek hidegben tanulni.

Bár az nem egészséges, ha túl hideg van a lakásotokban... Sehogy sem lehet egy kis meleget ,,varázsolni"?

2010. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fával fűtünk, de nem nagyon akar olyan jó meleg lenni, amikor nem hideg a kezem.
2010. dec. 28. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz. Tanulok, tanulok, közben koncentrálok, hogy hideg legyen... de nem mindig megy. Néha az anyagra koncentrálok és akkor melegszik az idő.
2010. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gimis koliban tudtam tanulni a jégverem tanulóban...hatalmas hodály volt, amit lehetetlenség volt befűteni. Kb volt vagy 40-50 m hosszú meg vagy még 20 m széles - de lehet h csak visszagondolva nagyítok, mert a hülye épület egyik szárnya csak ez volt... bezzeg egy kisebbel jobban ellettünk volna... jah és kb 2,5 emelet belmagasság, mert ez egy hüle kb 300éves épület volt, ha nem több.


Jó vastagon öltözz fel: segges bugyi/gatya, harisnya/jégeralsó - most a síszezon miatt elárasztják a dechatlont és társait én tavaly 1990ért vettem, hosszú zokni+ egy rövid zokni még rá, ezek is lehetne sízoknik

atléte, derékmelegítő- Lollee/Hippsy póló dechatlonos polárpulcsi az a sok színben kapható - nagyon szeretem

sapka- opcionális

kabát- opcionális

És plédbe burkolózz be, és kortyolgass mellé forró teát.


Vagy menj könyvtárba.

És ha festetek, akk inkább narancs-piros színekkel, mert melegebbnek érzik az ilyen szobát az emberek...

2010. dec. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Egy Hipsy-n gondolkodtam már, és sárga a szobám fala. Ma kicsit megpiszkáltam a kazánt, rendezettebben raktam be a fákat, és most nincs tanulhatatlan hideg. Köszi a válaszokat.

2010. dec. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!