Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány elhívott hzzájuk h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elhívott hzzájuk h segítsek neki matekot tanulni, és hogy közelejek közben hozzá? Többi lent

Figyelt kérdés

Háth elvileg szombaton meek segíteni neki matekot tanulni mert nekem nagyon jól megy, meg ő 1 évvel fiatalabb...

És hát a lány tetszik nagyon , és mindig mondja h ritka h rendes vok , kedves és aranyos .... de írta előtte h pl 1 kis ideig magányt akar nem akar kapcsolatot ... csak nemtom h ez nála meddig tart ...

És szeretnék nála bepróbálkozni ... és ezt hogy tegyem ??? mert ilyen hejzetben nem voltam ..... pls help !


2010. nov. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
csak kihasznál.
2010. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg, hogy

"én segítek neked matekozni, te viszont segíteni fogsz nekem franciázni!!"

2010. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Latszik h ilyen HELYZETBEN meg nem voltal...a leany szepen ki akar hasznalni...probalkozhatsz, de eselytelen vagy...
2010. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 199303 ***** válasza:

nem biztos h ki akar használni!:) én is hivtam már át srácot angolt tanulni. én akor még nem akartam párkapcsolatot csak simán barátként akartam vele tanulni semi töbet! aztán mikor eljutotunk a naphoz amikor közösen tanuljunk átjött és elkezdtünk tanulni, valamit nagyon nem értetem és nem láta normálisan a könyvet ezért közelebb hajolt. végigolvasta a dolgot aztán elkedzte magyarázni én meg nem a könyvet néztem épp hanem rá aztán ö is rámnézet h értem-e amit mondot. igy egymás szemébe néztünk aztán végül megcsokolot:D hát ez nekem egy felejthetetlen nap volt:) pedig tényleg csak barátként hivtam nem hitem volna h lesz több belöle mert elöte szakitotam a páraommal:S


ugyhogy nem biztos h kihasznál lehet h tecel neki és csak ö is közelebb akar hozád kerülni, csak még ö se biztos benne h kapcsolatot szeretne:) hát sok sikert neked:)

2010. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!