Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy gyerek...

Mit csináljak? Egy gyerek allandoan oltogat.

Figyelt kérdés
facebookon szokott a tobbieknel beegetni:( eleg szarul esik..
2010. dec. 29. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd neki: 'Figyelj..Tudom hogy kur***a unod a fejed,és nincs jobb dolgod annál hogy oltogass,de ha szépen kérhetlek akkor oltogass valaki mást mert ha nem teszed meg nagyon rossz vége lesz..Tőlem bármit írhatsz erre de hidd el ha nem fogod be a pofád nem látsz többé napot'
2010. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy erosebb nalam..:(
2010. dec. 30. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
írd oda neki,h bezúzod a fejét! lehet,h csak a pofája nagy:D
2011. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a srac 8. os, én 7 vagyok, a gyereknek akkora a hasizma mint usher nek ugyhogy szerintem ez felejtös.
2011. jan. 3. 17:50
 5/7 AnonymusAnonymus ***** válasza:

Próbáld meg értelmes szöveggel leállítani... Gondolom nem lehet olyan nagy tudóska, hogy a megválogatottabb szavakat ismerje...:D

Vagy ha nem válik be, akkor hagyd, hadd élvezze ki azokat a napokat, amikor még ő számít "menő"-nek. Majd néhány év múlva, mikor kukás lesz, emelgetheti a kukákat a nagy hasizmával... :D

Vagy.......végső..esetben.............ne Fb-ozz! :O :S

De ez tényleg a végső :D


Addig is fel a fejjel, lehetnek rossz heteid is ;)

13/L

2011. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát vagy négyszemközt beszéljétek meg, vagy írd neki h neked is van pár ismerősöd aki erősebb mert nem ccsak ő a vagány nehogy azt higgye! vagy ha tudod hol lakik akor tegyél a postaládájukba egy levelet és írd rá: hogy nyugodtan beszéljétek ezt meg, vagy ilyenek szülei tudják vagy csak ő maga ilyen kis nagyszájú? vagy mondd neki hogy ezt télleg hagya abba mert baj lessz!
2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagypedignevess a pofájába h téged nem érdekl de akkor még egy ideig durvábbakat fog írni de utánna leáll sztem!
2011. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!