Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » I Doser! Már rávagyok kattanva...

Toller kérdése:

I Doser! Már rávagyok kattanva 16 napja naponta 10 órát halgatom ez káros? Elkel mennem orvoshoz? Vagy az a bajom hogy kanos vagyok és nem tudok meg huzni egy pár sunát? Ez okoz hatja azt?

Figyelt kérdés
kérem válaszoljatok ez nagyon fontos nekem!
2010. dec. 29. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az az I Doser és mi köze a kanossághoz?
2010. dec. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Idoserről elvileg még nem tudják megmondani,hogy káros-e,de annyii biztos,hogy nem túl bíztató játszani az agyhullámaiddal,úgy,hogy fogalmad nincs,milyen hatásai/mellékhatásai lehetnek...én is próbáltam,elég fogékony vagyok az ilyesmire,de én személy szerint semmit nem éreztem közben/utána,pedig elég sokáig csináltam...

amúgy nem értem a kérdésedet..most tulképp az a problémád,hogy kanos vagy vagy az,hogy hallgatod,vagy összefüggést vélsz felfedezni a 2 között? ha az uccsó,akkor szerintem nincs...egyébként a csajok minden szempontból jóljönnek,szerezz be egyet;)

20/L

2010. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:
inkább az a bajod hogy kanos vagy. talán ha kitennéd a kis feneked a szobádból és nem azt a sz*rt hallgatnád naphosszat, talán még nőt is találnál és egyzserrem egoldódna a két probléma.
2010. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. az Isten kezei semmi extra, ilyet produkál pár háztartási eszköz is nálunk


2. a gates of hades pedig beparáztatott + 1 dolog amiért nem alszom ma...


19/L első voltam egyben

2010. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek csak fülhallgatóval van értelme ha a hangszóróból szól tök mindegy. Szerintem nem káros, csak mókás. Hang of godtol ugy ereztem magam mint aki 12órát aludt és félre ültem a wc-n. :D
2011. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!