Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitsen valaki angolul...

Micsinai kérdése:

Segitsen valaki angolul megfogalmazni egy levelet?

Figyelt kérdés

A levél tartalma: Hello!

Pár napja kaptam a steam felhasználómra egy VAC bannt és nem tudtam először, hogy mi az e elolvastam és "csalás ellenes program". Nos nemtudom, hogy hogyan kaphattam mert soha nem csaltam még egy játékban sem, azt is olvastam, hogy ha olyan programok futnak a játék mellet akkor az miatt is lehet. A tesom építész mérnöknek tanul nyáron iplomázik és sok olyan program fut egész nap a gépen amiröl fogalam sincs, hogy mi lehet az és sokszor csak 1 órám van játszani (COD: Black Ops)-al ugy hogy valószínű h VAC bannt ezek miatt kaphattam e csalás miatt biztos hogy nem! Ugy hogy szeretném önöket kérni, hogy szedjék le mert em szeretném mégegyszer ennyi pénzért megvenni.


Ennyi lenne a levél kérem hogy valaki fogalmazza meg angolul nagyon megköszönöm!


2010. dec. 31. 09:29
 1/5 A kérdező kommentje:
könyörgöm valaki foritsa le nekem egykét helyen hiányzik a d betü pl: iploma = diploma, de
2010. dec. 31. 09:31
 2/5 szamóca. ***** válasza:

na ugy nem kezdünk levelet hogy helo:D

Dear ....(megnevezés),

A few days ago I got a VAC ban to my steam account. First I didnt know what was it, but I read, and it is a "against (?) cheat program". Well, I dont know how could i get it, because i've never cheated in any games, but i've read that if programs run while playing, it can cause it. My brother/sister is graduating from architect in the summer, and there are lots of programs on our computer which i dont know, and many times i have just an hour to play COD: Blck Ops, so i think i get the VAC bann because of it, but not for cheating.

So i'd like you to take it off, because i dont want to buy it again for that much.


hát ugy kb, biztos vannak benne hibáák, de szerintem megértik :) a cslásellenes programról fingom nincs hogy van agnolul:D

2010. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:

utolsó mondat jav:

so i'd like to ask you to take it off

2010. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uh ezer hála! :))
2010. dec. 31. 10:15
 5/5 anonim válasza:
A csalas az fraud
2011. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!