Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem lett ilyen hamar...

Csak nekem lett ilyen hamar vége a szünetnek?

Figyelt kérdés
Holnap már vasárnap.El sem hiszem, hogy ilyenkor, amikor jól érzem magam, akkor hamar elmúlik az idő, persze amikor suliban vagyok, akkor egy hét sokkal többnek tűnik, meg nehezebben múlik el..Meg tökre szomorú vagyok, hogy újra kezdődik a kemény tanulás, meg a hajnalban kelés...Legszívesebben visszapörgetném az időt a szünet elejére.
2011. jan. 1. 21:39
 1/7 szamóca. ***** válasza:
54%

bizony csak neked.

a világ többi diákja örül hogy mehet vissza

én még ráérek februárig.

2011. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hú hát én már számolom vissza hány nap van a nyári szünetig XD
2011. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm...jaja, holnap már suli van :( tök xar, itthon akarok maradni és továbbra is koczkulni megállás nélkül... :(:(
2011. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég lassan telik...De csak kedden kell menni:S
2011. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én várom is meg nem is.Sok osztálytársam messze lakik, meg karácsony, szilveszter, rokonok látogatása stb.stb. úgyhogy a legtöbbjükkel nem is tudtam találkozni.

Kicsit hiányzik az a jól összeszokott kis osztályom a sok nevetéssel, viccelődéssel, hülyéskedéssel és egymás offolgatásával együtt:)


Viszont azért nem várom, mert holnap reggel 1-2. órában 2 versből felelünk.Az egyiknek a felét tudom nagyjából, meg a másik vers könnyű (Csokonai: A reményhez) azt már tanultam is, szóval könnyen megjegyzem majd, de az első nehéz:/

Kedden meg elvileg matekból írunk dogát, amire ma reggel jöttem rá és holnap már csak átnézzük a feladatokat.Pedig most muszáj lenne 5-ös dogát írnom, hogy legyen esélyem félévkor az 5-ösre.

Szóval kezdődik megint a kemény hajtás.

Egy hónapig hajtok a félév miatt, ez alatt totál kész leszek már előre látom.A sok tanulás, korán kelés, későn fekvés, edzések, meccsek, itthon segítség ... Esténként kb. bezuhanok majd az ágyba, úgyhogy februárban lazítok egy kicsit mindentéren:D

Márciustól pedig ráhajtok egy kicsit a tanulásra, de egyenletesen mindenre picit több időt fordítok és akkor év végéig nem halok meg:)

15/L

2011. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HáááT!Sajna nem vagy egyedül!!
2011. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egggyész nap kockulnák!!!!Jólenne Nem lenne suli!xD (holnap)
2011. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!