Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt egy rokonom (mamám...

Meghalt egy rokonom (mamám testvére) és én nem sírok, de nem is érzek semmit. Anya, apa és mama sír (szegény papa már meghalt, testvérem nins), de én nem. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj. Ha nem volt köztetek szoros kapcsolat, akkor miért sírnál?

Nekem is haltak meg távoli rokonaim és minimális szinten hatott csak meg, mivel nem nagyon ismertem őket.

2011. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak azt tudommondani,amit az előző.lényegében mást nem.
2011. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Most már viszont egy kicsit elszomorodtam, olyyan komor hangulatom lett. Semmihez nincs kedvem. Ő volt az, aki vigyázott rám, ha szüleim és a nagyszüleim nem voltak itt.
2011. jan. 2. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy éli meg a gyászt. Lehet, hogy majd később fog a sírás elérni. Nincs ebben semmi baj.
2011. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy hónapja meghalt a nagymamám. Én sem tudtam sírni, pedig nagyon szoros volt a kapcsolatunk. Én annak tudtam be, hogy biztos vagyok benne, hogy jó helyen van a nagypapámmal.
2011. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!