Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok dolgozni de anya...

Nem akarok dolgozni de anya erőlteti SOS!?

Figyelt kérdés
15 vagyok most töltöttem júniusba.Egyszer felhoztam hogy milyen jó lenne dolgozni.Most a volt o.társamnak az anya válalkozó nagyon gazdagok és a volt otársam nagyon szép.Ma volt az első napom szerencsére hazahozhattam a munkát nem kellett bemenni holnap se kell de holnap után már igen.Meg van ott egy olyan csaj aki úgy néz rám mint akit megakar ölni.Én meg annyira szarnak érzem mellettük magam..:(Nem akarok így dolgozni.Főleg hogy egésznap görnyedek már fáj a hátam és szaros 1000 forintot kapok egy napért.Hogy győzzem meg anyát hogy már nem szeretnék dolgozni
2011. júl. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt elmondod neki, csak nem kell ilyen részletesen.


- rosszul érzed magad a munkahelyen az emberek miatt

- megterheli a szervezeted

- túl kevésnek tartod a fizetést

- mindezek miatt utálod

- nem folytatod tovább


Nem kell győzködnöd, jelentsd ki: "Nem fogok tovább ott dolgozni. "

2011. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már próbáltam elmondani de idegbeteg lesz tőle.Elkezd üvölteni.MEg ma reggel nem akartam menni és megvert:/Pedig előző este szóltam neki hogy nem akarok.Azt akarja hogy én fizessem a megasztár válogatásra benzint.Meg mindig azt mondja hogy olyan vagy mint az apád ez olyan szarul esik mert én szégyenlem apát ahogy kinéz meg amilyen és ilyenekt vagdos a fejemhez aztán csodálkozik hogy nincs önbizalmam...na mindegy.Valahogy máshogy kell szólnom segítsetek légyszi!!!:(
2011. júl. 11. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a felnőttek világában! Meg akarsz futamodni? Menj el holnap, és csináld a dolgod. Nem szórakozni mész oda, nem barátkozni, nem azért, hogy jól érezd magad, hanem a pénzért! Érted? Bátorság, ha egyszer elvállaltad, csináld végig. És a kommented alapján anyád is egy jó motiváció!
2011. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megasztár válogatás? Az azért jogos hogy akkor fizesd ki a benzint ha már az ilyen pillanatnyi elmezavaraidra kell eltöltsék a szabadidejüket :|
2011. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!