Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb válaszoló ezen az oldalon több diplomás, százezreket, milliókat kereső ember?

Figyelt kérdés

Már elég régóta vagyok tagja az oldalnak, és sok sok kérdést, választ elolvastam már.

Sokszor szemet szúrt, hogy itt nagyon sok orvos, ügyvéd, vállalkozó, több diplomás, és nagyon nagyon jól kereső ember van.

Véleményed szerint ez igaz lehet, vagy sokan csak beállítják magukat olyannak, amilyenek szeretnének lenni?


2011. jan. 3. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
egyértelmű, hogy hazudnak, már miért élősködnének ezen az oldalon észt osztva, ha olyan okosak és sikeresek lennének, mint állítják?
2011. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy mit keresnének egyáltalán itt ilyen emberek?

Ők baromi elfoglaltak, nem érnének rá.

Köszi a választ.

2011. jan. 3. 10:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Messziről jött ember azt mond amit akar.

Én pl 175cm magas, 50kg-s derékig érő szőke hajú 25 éves bombázó vagyok, egy orvosi és egy ügyvédi diplomával, 3 gyerekkel - ikrek, mind ír, olvas, számol és nagyon jól nevelt - , mindemellett tökéletes házasságban élek és havi 2millió nettó jövedelemem van.

:D :D :D :D :D

2011. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca. ***** válasza:
86%

jahj itt mindenki kivétel...

ezt én is észrevettem, mondjuk iylern szinten nem szúrt szemet, de itt mindenki a tökéletes kategóriába tartozik.

ha azt krédezd hogy "miért iszik minden fiatal" ezerkétszáz olyan választ kpsz hogy "én nem." ha azt hogy miért nem iszik, kkor az lesz a válasz hoyg én igen:D

itt mindenki utálja az "átlagot" midnenki fel van háborodva asminkelt nőkön és a miniszoknáykon, a bunkó pasikon és a hazudós nőkön, de természetesen mindenki a kivételt képezi.

2011. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:D:D

Jujj de jól nyomod.:D:D

2011. jan. 3. 10:56
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igen, igen így látom én is.

2011. jan. 3. 10:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugye hogy ugye??? :D :D :D
2011. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért a jól kereséssel vitatkoznék. Itt ha valaki kiírja, hogy 150 ezerből nem tud megélni és mit csináljon, akkor először érkezik egy fél tucat válasz, hogy "nekem 100eből sikerül", "én csak minimálbért kapok" "én még annyit se"...
2011. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én elég régóta vagyok az oldalon de egyáltalán nem ezt szűrtem le:S
2011. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt mondod, hogy itt csak csórók, munkanélküliek, tinik és unatkozó kismamák lehetnének hivatalosan? :)


A 3 műszakban dolgozók, buszvezetők, vasutasok, orvosok, ügyvédek, gazdagok nem. :P :)

2011. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!