Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem könnyen megmunká...

Írnátok nekem könnyen megmunkálható anyagot?

Figyelt kérdés
Egy maszkot szeretnék elkészíteni, ami illeszkedik az arcformához, és kb homlok közepéig ér, alul pedig orr hegyéig. Kérdezzetek, ha valami infó kell még:)
2011. jan. 4. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
papír X'D
2011. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet venni hobbiboltban ilyen műanyag maszkot :)

és én azt csináltam, hogy gyártottam csirízt, meg összegyűjtöttem jó sok fekete-fehér újságot. és szépen rétegekben haladtam.. kb 10 réteget ragasztottam rá. utána kitettem a radiátorra száradni. szárad 2-3 napot, majd fehér alapozófestékkel lefestettem, és arra mehettek a gyöngyök, tollak, festék ...stb

és ilyenből olyan formát csinálsz amilyet akarsz, mivel a papírokat ragasztgatod..

bár az is lehet, h van direkt olyan formájú műanyag... nézd meg hobbiboltokban..:)

2011. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja, és ha száradt 2-3 napot, akkor a papírt könnyen le lehet róla szedni..

és amikor ragasztod a papírokat, hagyd ki a szemed, mert amikor megszáradt, kínszenvedés lenne kilyukasztani:D

remélem tudtam segíteni

2011. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez nem egy egyszerű maszk, amit papírral tudnék megcsinálni. Nem tollak, meg gyöngyök kellenek bele, hanem kiemelkedő részek, amit papírral nem tudom hogy tudnék megcsinálni.:/
2011. jan. 4. 21:04
 5/8 A kérdező kommentje:
+ Egyedi formája van, amit hobbiboltban nem kapok : (
2011. jan. 4. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Süthető gyurmából érdemes megcsinálni? Nem is vastagon, meg nem is papírvékonyan.
2011. jan. 4. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Süthető gyurmából és ha nem sikerül megsütöd és megeszed
2011. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most dőlnöm kéne a röhögéstől?:)
2011. jan. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!