Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otaku vagy? Vagy van társasági...

Otaku vagy? Vagy van társasági életed is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az otakuk kb. semmit sem csinálnak, ez japánban egy hatalmas sértés, és csak külföldön menő, ha azt mondják rád.


Amúgy nem vagyok otaku, nézek pár sorozatot, heti 2 órát megér.

2011. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én az vagyok, de nem tartom menőnek.
2011. jan. 5. 16:17
 3/4 anonim válasza:

Hát otakunak lenni a "normálisok" szemében annyira itt nyugaton sem menő.

De otakunak lenni egy élet forma mert erről nem lehet leszokni , elkezded ,megtetszik ,megérted és kész már az is vagy.

Én is otaku vagyok ,szóval tudom de nekem van "rendes" társaságom akik viszont egyáltalán nem otakuk ,de szeretem őket ők pedig tudják ,hogy milyen vagyok és így szép élet. Viszont vannak otaku barátaim is csak velük ritkán találkozom főleg conokra megyünk együtt.

2011. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére van társasági életem, csak nagyon ritkán tudunk összeülni. Na jó, bevallom, nincs, de nem az otakuság miatt. Nálam ez úgy van, hogy azért lettem o~, mert nincs társaság.

Esetemben az otakuság mércéje az internet.

2011. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!