Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy amerikai gimnáziumban/közé...

Egy amerikai gimnáziumban/középiskolában tényleg olyan az "élet", mint azokban a szemétre való amcsi filmekben?

Figyelt kérdés

Mondok pár példát, hogy érthető legyen. Én pl. egy olyan osztályba jártam (itt Magyarországon), ahol lényegében mindenki jóban volt mindenkivel, jó nem azt mondom nem voltak viták meg ilyenek, de nem olyan volt mint amit egy amerikai filmben láthatunk, hogy van egy csomó réteg és aki nem az övéjükbe tartozik, azt leszarják meg ilyenek, vagy 4 évig járnak egy osztályba és nem ismerik egymást :D Az náluk úgy van a valóságban is, vagy csak a szar tini-filmekben, a parasztvakítás miatt? :D Ott egy osztályközösség nem annyira összetartó mint Európában? Vagy totál olyan ott is az élet, mint egy európai gimiben? Nem konkrétan magyarra gondolok, lehet akár nyugati, akár keleti.


Egy valósághű történeten dolgozok, ahhoz kellene pár dolog.


2011. jan. 6. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Egy amcsi gimiben azért nem ismerik egymást az "osztálytársak", mert ott nincs osztály, csak évfolyam. Mindenkit mással osztanak be órákra. Lehet, hogy valakivel együtt jársz például matekra, de bioszra már mondjuk nem.
2014. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz amcsi gimibe menned, hogy kasztosodást láss, keresd fel az én iskolámat, azon belül a 8.c-t :// már 1.-ben is bandázás volt, másodikban egy gyerek ugrálókötéllel fojtogatott egy másikat :( amúgy én nem ismerek amerikai diákot, de az unokatesóm igen, beszélt is vele errõl, de õ is csak azt tudta mondani, hogy sajnos ezek igazak.De azt is hozzátette, hogy nem mindenhol.Szóval szerintem, ha jó iskolába mész, az USA-ban sem lesz gond. (:
2015. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!