Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit "választanátok"? Maradnáto...

Kit "választanátok"? Maradnátok otthon, vagy mennétek a barátnőtök születésnapjára?

Figyelt kérdés

13 éves, 7. osztályos lány vagyok. Azért írtam ki a kérdést, mert a segítségeteket szeretném kérni egy döntés meghozatalában. Arról lenne szó, hogy hivatalos vagyok egy barátnőm (évfolyamtársam) születésnapjára, amit ma tartanak. Az egyik problémám az, hogy későn szóltak, így nem volt időnk ajándékot venni... De ez még megoldható lenne, mert Anyukám nemrég vett egy szép gyertya csomagot (különböző gyertyák, párologtatók, stb.), amit oda tudnék adni a barátnőmnek. A másik gond az, hogy az unokatestvérem tegnapelőtt jött (nem ez a gond), és ma este már elmegy. Nagyon ritkán látjuk egymást, és tegnap este is nagyon jól elvoltunk itthon (társasoztunk, filmetnéztünk, átjött a barátnője is), ezért úgy gondoltam, hogy itthon kéne maradnom ma is, mert nem tudom, hogy mikor találkozunk legközelebb... :(

(Igazából a barátnőm születésnapjára nincs is nagy kedvem menni, mert ciki lesz, hogy én "csak" egy ajándékot viszek...)


Ebben szeretném a tanácsotokat kérni: Elmenjek? vagy Maradjak? esetleg Menjek egy egy-két órára, és utána jöjjek haza?


2011. jan. 9. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved elmenni, ne menj. Ha van kedved, akkor esetleg felhívhatnád, hogy viheted e az unokatestvéredet magaddal.
2011. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, kifelejtettem megköszönni a válaszokat!
2011. jan. 9. 09:00
 3/7 A kérdező kommentje:
...Csak az a "gond", hogy az unokatestvérem 36 éves, és nem is ismerik egymást (az én barátnőmmel). A másik, hogy az unokatestvéremnek délután átjön a barátnője, és gondolom, nem szívesen hagyná itthon... :)
2011. jan. 9. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Na akkor nem értem mi a gond. Te is a barátnőddel lehetsz, hiszen az unokatestvéred is a barátnőjével lesz.
2011. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:) Igen... végülis így van, de ez bonyolult, mert még nem a barátnője, de mi azt hittük, hogy a barátnője... (Ezt inkább nem bonyolítom.)


Szerintetek az ciki lenne, ha 1, 1,5 órát ott lennék a bulin, és utána megmondanám, hogy haza szeretnék menni, mert az unokatestvérem is megy haza, és szeretnék még vele találkozni?

2011. jan. 9. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne ciki, csináld ezt!
2011. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen végülis így döntöttem, hogy elmegyek, és még a "buli" elején megmondom, hogy csak 1; 1,5 órát tudok maradni..:) Így az unokatestvéremmel is tudok még találkozni, és a tanulásra is lesz időm!
2011. jan. 9. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!