Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nemet tudjak...

Mit tegyek, hogy nemet tudjak mondani ha kérnek tőlem valamit?

Figyelt kérdés

0.es vagyok. a suliban folyton megkérik hogy vigyem fel a táskájukat vagy adjam oda nekik a telefonomat facebook-ozni rajta mert nekem ingyenes mivel 30as vagyok, kaját is kérnek tőlem.

sosem tudok nemet mondani pedig hiába odaadom vagy nem adom oda így is úgy is utálnak mivel elég szótlan vagyok. de a barátnőmet is ezért szivatták több mint fél évig.

sokszor mondtam már nemet de 2 perc után feladom és odaadom nekik.


2011. jan. 9. 15:18
 1/10 A kérdező kommentje:
elírtam az elején. 10.es vagyok
2011. jan. 9. 15:20
 2/10 böiler ***** válasza:

Ne legyél már "csicska", állj ki magadért. "NEM, NINCS, NEM ADOK!"


17/F

2011. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez hü**e ötletnek tűnik, de egy próbát szerintem megér. Odaálsz a tükör elé, és elképzeled azt a szituációt, amikor az egyik osztály-, vagy évfolyamtársad elkéri a telefonodat, hogy Facebook-ozhasson rajta. Na, és ha elképzelted, akkor mondd azt a saját tükörképednek, hogy: "NEM!" Hogyha sikerült - miért ne sikerült volna -, akkor már "csak" az iskolában kell megpróbálni...


Ha már ott is sikerült, akkor nyert ügyed van! Sok sikert és szerencsét kívánok hozzá!

2011. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utána meg nézhetek..
2011. jan. 9. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudnál nekem havi 50.000 FT-adni?
2011. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

xD

jó az ilyenre már tényleg azt tudom mindenkinek mondani h nem:D

2011. jan. 9. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, jó legyen havi 10.000 FT, de azt kérem.
2011. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

még 10forintot sem..:D

de írásban könnyű kimondani

2011. jan. 9. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:
A telefonodat add oda a szüleidnek, és kérjél helyette egy olyan típust, amin nem lehet facebookozni. Bent meg mondd azt, hogy elvesztetted.
2011. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Úgy értem mondd azt, hogy az okostelefont vesztetted el. Amit kaptál, azon meg nincs ilyen baromság, mint az fb.
2011. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!