Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NETFÜGGÉS = társasághiányban...

NETFÜGGÉS = társasághiányban szenvedés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Most pl nálam is.
2011. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Főzős Laci válasza:
Éppen hogy az ellenkezője,az az keresed a világ,mások jelenlétét! Én így vagyok a netezéssel,csak sok a kétes értékű hír....
2011. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
jelentheti mindkettőt. nálam nem tudom melyiket jelenti, de az tény hogy keveset talizok. De el lehet hinni, a legtöbb embernek nem vágyok a társaságára.
2011. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen én többnyire ezért netezek...
2011. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne kockuljatok,nem hiszem h nem bírnátok találni vmi barátot:P
2011. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én ugy vagyok ezzel hogy nem szeretek társaságban emberek közt lenni nekem a számítógép és az internet a minden :) tudom nagyon kocka vagyok de ez van, ezt szeretem csinálni és ezt most nem azt jelenti hogy nincsenek barátaim mer ez nem igy van. csak ez nekem egy ugymond kikapcsolódás olyan mint másnak a bulizás diszkóba járás stb
2011. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem mert pont itt keresem a társaságot:D
2011. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2011. jan. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!