Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet h...

Hogy vegyem rá a szüleimet h vegyenek meg egy elektromos gitárt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:49
 1/9 szamóca. ***** válasza:
menj dolgozni, biztos kisegítenek ha látják hoyg igyekszel. én is így szereztem a gitárom:D
2011. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyűjts rá saját lóvét. Vagy dolgozz érte.
2011. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz gitározni, esetleg még zenekarotok is van, akkor mondd, h szeretnétek fellépést vállalni és ehhez kell a hangszer.
2011. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van más gitárod?
2011. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 böiler ***** válasza:

Mivel külön kiemelted, hogy elektromosat, így arra gondolok, hogy van akusztikus gitárod. Szóval elmondod, hogy mennyivel másabb egy elektromos gitár. Egy jó kis kombóval nagyon sexy dolgokat lehet csinálni. + leülteted őket, és játszol az akusztikus gitárral egy picit.


Ha nincs, akkor meg értelemszerűen ígérgetsz összevissza.


Szerezd meg a gitárt, és jó zenélést. ;)

2011. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akusztikus gitárom nincs.....de pénzem van!!

és meg is bírnám belőle venni....csak azt mondják h hülyeség....mert szerintük nincs hozzá hallásom....

2011. jan. 11. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja szóval ha jól értem, akkor egyáltalán nem is tudsz gitározni?

Mert ebben az esetben valóban nem jó ötlet gitárt venni. Mivel nem tudod, mi fontos, és hogy neked mire van szükséged. Inkább menj el zenesuliba vagy csak simán egy gitártanárhoz, és tanulj meg gitározni.

Egy zenesuli éves díja 5-10 ezer, hangszerbérléssel mondjuk 20. És kiderül, hogy érdemes-e venned gitárt. És ami még fontosabb: ha érdemes venni, akkor milyet érdemes. Nagyon sokféle van a piacon, könnyű melléfogni, ha nem értesz hozzá, ha meg még a saját igényeiddel sem vagy tisztában, az 99,99999999999% bukó lesz.

2011. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 böiler ***** válasza:
Nekem sincs hallásom, mégis imádok gitározni. :)
2011. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azt ne a szülők döntsék már el! Ha van pénzed, vedd meg. Mondjanak, amit akarnak. Csak ne gyakorolj rajta túl hangosan, mondjuk tedd fejhallgatóval, vagy ilyesmi. És ha te is úgy érzed, nem biztos, hogy elég jó vagy, nézz el egyszer egy tanárhoz.
2011. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!