Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen feladat volt a legdurvá...

Milyen feladat volt a legdurvább amit meg kellett csinálnod üvegezésben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 16:38
 1/8 anonim válasza:
53%

Egy csaj mellbimbójáról tejszínhabot nyaltam :D Mondjuk ez régen volt, igazából sokkal érdekesebb dolgok is történtek már, de így visszagondolva, poén volt :D

18F

2011. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%
Hülye játék, sose szerettem. Amit nem akartam megcsinálni úgyse csináltam meg. :)
2011. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Lovaglás guggoló pózban, az első után minden perc amíg bírom +1 pontot ért, ráfaragtak mert aerobikozom :D
2011. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez hogy jön ebbe a kategóriába? Amúgy meg nem vettem részt ilyen hülyeségeken.
2011. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából talán 1-2x játszottam, sose volt semmié értelme mert a durvákat úgyse csinálta meg senki.
2011. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szólók véleményét. Igazából olyan nagyon "durva" feladatokat senki nem talált ki, mert tudtuk, hogy úgysem fogja megcsinálni az adott személy. Szóval az én legdurvább dolgom (ha ezt annak lehet nevezni) az volt, hogy fetrengtem a főtér közepén, a járókelők és a munkások előtt. XD
2011. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó=xD

az ediggi válaszokat köszönöm.

2011. jan. 13. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
egyszer egy rózsaablakot kellett betenni katedrálüveg mozaikból. kb egy hónapig ment vele a munka. na az durva üvegezés volt!
2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!