Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket hogyan érintett a...

Titeket hogyan érintett a tegnapi disco tragédia, amiről ma egész nap értesülni lehetett a hírportálokon?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy 3 lány vesztette az életét, és ezek a fiatalok totál értelmetlenül haltak meg, fájdalmat hagyma maguk mögött, és rengeteg kérdőjelet.

Belegondolva abba, hogy a Noise Night Life felrakott a Facebookra egy olyan korábbi bejegyzést, miszerint kezdődik a nagy visszaszámlálás a nyitóbuliig, az egyben 3 ártatlan lány utolsó 24 órája volt egyben az életben...


A Facebookos hozzászólások közt megtaláltam könnyen a youtubera felrakott videót az egyik áldozatról, és bevillant egy kép, hogy ennyi erővel én is fent lehetek azon az oldalon egy emlékvideón, hát nem volt valami jó érzés, meg megpróbáltam átérezni az elhunytak családjának a fájdalmát, miszerint tegnap még élt a lányuk, ma meg ajánlhatják fel a szerveit egy kórháznak :S


2011. jan. 16. 23:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Aki kíváncsi rá, az első 2 lány neve biztos, aztán a 3. lányét elkezdték találgatni.... már volt Varga Bogi, Ravasz Cintia, Schneider Linda, most már valamilyen R. Ritát emlegetnek... nevetséges. Annyira hasonlítanának egymásra, hogy nem lehetne megmondani ki volt?

Asszem az első, a Bogi, azt máris pakolták emlékvideóba, gondolom érdekesen fognak arra a csajra is nézni vagy 2 hétig...

2011. jan. 17. 12:42
 12/12 anonim válasza:
őszintén szólva engem teljesen lesúlytott. Nem ismertem a lányokat de akkor is szörnyű. Méghozzá azért mert ez bármikor bárhol megeshet. Meg sose tudhatjuk mikor kerül ilyen "helyzetbe" egy hozzá tartozónk....vagy akár mi...sztem durva nagyon. Én tuti megörülnék ha egy bnőm vagy közeli hozzám tartozó lett vna..Az viszont tény és igazat adok az egyik előttem szólónak, hogy ha vki látja hogy tömegnyomor van bent akkor már be se megy...én is igy vagyok ezzel. Mert nálunk is szokott lenni buli ahol csak éjfél és 1 után van ilyen tömegnyomor...kis hely 3x annyi emberrel még táncolni se lehet...akkor én mindig elmegyek inkább haza...de az tuti hogy ezek után nem várom meg mig ilyen teltház lesz...az biztos hogy részvétem a hozzátartozóknak...
2011. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!