Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza...

Szerintetek kinek van igaza ebben a vitában?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy csaj az osztályomban, aki majdnem kitűnő tanuló. Tavaly, mikor még általánosba jártunk, az is volt, de csak azért, mert különös módon mindig a dolgozatoknál hiányzott. (És be is vallotta) Most már nem hiányzik (Olyan sűrűn) de azért ugye az ember nem felejt... És most félévkor egy másik csaj ismét előhozta a témát, egy csöppet bunkón. Mire én odamentem szünetben, hogy szerintem ez miért van, (És tök rendesen fogalmaztam, egyáltalán nem bunkóztam)Mire egy másik csaj elkezdett velem veszekedni, hogy hát ő nem ilyen, már ismerem fél éve (Én meg nyolc éve) És nem kéne így viselkednem, mert én is hiányoztam annyit, mint ő. (Csak nem sumákolva, mert egyszer kórházban voltam, utána meg fertőző beteg)Aztán ez persze hogy szarul esett, és beszéltem róla.(egyébként az a csaj korábban kihasznált engem.)A lányeg, hogy még utána rám fogták, hogy milyen igaz barát vagyok én, hogy így viselkedem. Másszóval, megmondom őszintén, mit cseszett el, de rohadtul.
2011. jan. 17. 14:43
 1/4 anonim válasza:

En tudom milyen idegesitoek azok akik a fontos alkalmakrol el lognak,persze hogy nagyobb lesz a jegyuk vagy mert megtudjak elore a teteleket,vagy csupan mert tobb idelyuk van felkeszulni.Meg a kis hizelgo tanargyerekek,akinek mindenk tiszteli anyut meg aput,es ha bunko is az mondjak"tudom en ,hogy keszultel,csak most izgultal"es nagyobb jegyet kap mint te aki keszulsz mint egy heje

A lenyeg en az ellen vagyok akik temazarora nem megy el idoben,ez tuti sumakolas,foleg ha ugyanazt a tetelt kapja mint a tobbi!

2011. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan drága barátnője a csajnak, aki bevallotta, hogy elhívta hozzájuk, és elkérte a tz kérdéseit, és azok is voltak benne. És tőlem is mindig kérdezte, mi volt a dolgozatban. Csak én a sarkamra álltam, és nem adtam meg neki többet a házit! Tudom, szemétség, de járjon inkább suliba!
2011. jan. 19. 15:18
 3/4 anonim válasza:

15;18 vagyok

jol tetted en sem mutattnam meg,meg hogy te segits abban,hogy teged le elozzon a tanulasban:P

2011. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tomy88trance ***** válasza:
Hidd el a való életben neked sokkal több esélyed lesz mint neki, mert nem fog senki semmit se helyetted megoldani, így majd aztán kapkodhatja a fejét,ha nem tud valamit,mert nem volt ott, erről ennyit kb.. lehet hogy most jól érvényesül,de az életben másképp mennek a dolgok.
2011. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!