Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? (Lent)

Figyelt kérdés

Szija:)

Sya=)

Hogi vagi?

Kösz jól vok. Megvagyol?Rég beszéltünk.:>

Megvagyok...

Miújság van?

Semmi különös.

Aha.Milyen telefonod van?(:

Nem a legjobb.am lehet hogy MAJD kapok újat..........

Milyet?Nézed a VV5-t?Ki a kedvenced?

Érintős meg nem tom de majd még nézek egy jót.Nézem én..!kEDVENCEM?az nincs....

Mi???Hogy nincshh??????.:ONekem Cristofel a kedvencem.Szerited ez hülyeség volt az énrészemről?Na szóval,képzeld el ...amióta a párbaj volt azóta nem nézem a vvt.De azt még nem tudom h ki jutott be azóta direkt nem nézem RTLklubot se.Meg a neten se nézek vvs dolgokat.Nem tudom h ki jutott be ,de nagyon remélem h cris.Amúgy majd ha megtudom ki jutott vissza a villába akkor majd megnézem az RTLMOSTon a múlt részeket.Biztos h Cris ment vissza.Ugye?Inkább erre a kérdésemre ne válaszolj.Vagy ....???!!?nem tom.Ha nem ő...:(

Én is őt vártam.de sajna nem ő ment vissza...nágy KÁÁR de ez van........

Úristen!!! Nem Cris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ahhhhhhha:(:(:(:(:):(:(

A felhasználó kilépett.

Ezt most téllleg komolyan mondom,hogy szinte teljesen biztos voltam benne,hogy vagy kilépsz vagy valamit fogysz csinálni..........és azt meg ne játszd meg,hogy nem tudtad hogy ő esett ki mert akk elájulgatok hááát szinte mindenki arról beszél ha még (azthogycsináltadazthogycsináltadazthogycsináltad)esetleg nem kapcsoltad be a ttttéééééééééévvvvvvvvvéééééééét akkor is tudnod kéne úgyhogy MOST SZÓLOK feketén-fehéren leírom,hogy nem szeretnék veszekedbi de ez azért szemtelenség volt tőled ..............................................................milyen rég beszéltünk már akkor is szinte majdnem minden beszélgetés kilépéssel.,vagy veszekedéssel végződött vagy mit tom én......................de inkább haggyuk szal erről ennyith

A felhasználó belépett.

Na játszd a nagyképűt,mert nem ál jól! amúgy a nem néztem az rtlt és nem is tudhattam sokat nézni más csatonákat sem mert külföldön voltünk a családdal(NEM NYARALGATNI)ha nem hiszed el akkor magadra vess.Ha még most sem hiszed el akkor mond meg itt vagy haggyuk.Vagy ha nem voltál szomorú Cris miatt akkor Csak örültél Csabának!Annak a nagy francnak.Azért utáltam meg mert Crist kinthagyta.És még azért is mert még a villaléte első heteiben játszotta a "jófiút".:/

Legeslegelőször azt tisztázzuk hogy én direkt nem irtam az üzibe arról hogy kit szeretekés kit nem és ez pontosan azt mutatja meg hogy te milyen vagy mondhatnék rád bármit de ezt inkább nem teszem én attól hogy dühös és szomorú vok Cristofel kiesése miatt nem sértegetek senkit És másodszor pedig 99+0.000001 %-ban biztos voltam abban hogy ha szolok hogy no akarokj veszekedni te direkt akk is fogsz-------------------------------de még egyszer szépen megkérlek reá hogy NE veszekedjünk

Te jó ég! Ki szeret veszekedni?:O

Én biztos nem fogok...

De inkább kilépek mert annyira nagyon idegesítessz h mindjárt felrobban a fejem.És egy idegesítő s_g vagy és rád ne halgasson senki.Mert olyan hazugságok a szavaid mint amennyire igaznak tűnnek.!!!!

A felhasználó kilépett.

Attól hogy sértegetsz és cyúnyán beszélsz attól nem lesz igazad ...........és ennyireh meglátszik hogy tudod hogy IGAZAM van mert azt mondod hogy fáj a fejed és hogy nem is tom mi.....összevissza beszéélsz minden hülységet.......És mi hazugság a szavaimon most am semmi olyat nem mondtam ..de te télleg ennyire megilyedtél vagy mi van hogy kilépegetsz?ÉS meég Égyszeeer Kérleek tegéd hogy nnnnnooo veszekedjünk.............Na mi van öcsIKÉM??!!

A felhasználó belépett.

Semmi.nem húzol fel semmivel.arról már bizonyítást szereztem h h___e vagy és k____ra idegesítő de azt h ilyen normálatlan vagy azt még nem tudtam.Bármit is kérdezel vagy mondod akkor sem leszek ideges h te(a b*romarc)ne örülj neki.h


Légyszí csak eeezt nee ne vedd már el folton más szavait .............és komolyan mondom hogy amiket te üzikbe irsz azok olyan gyerekesek hogy ez már nevetséges................................................................................

hagggy má.................................................................................................................................................................................................utánzás ...szokáshihi

nem akarok veszekedni béküljünk ki öszintén és mundjuk egmásnak:PÁPÁ!oksa???!??


és azért is kibékülsz mer meg montam hogy ezt a beszélgetést megmutatjuk vkinek....................Jó én 100-szor elmondtam béküljünk ki(naggyából) Mit is irtál ?! Ja meeg van AKK Csőőő?Oszt pápá!!!!!!!!!!!!!



(ezt egy testvér pár beszélgette)


2011. okt. 25. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

ha ebben a veszekedésben te is benne voltál akkor sajnállak, amiért ilyen marhaságok miatt mint a a valóvilág össze tudsz veszni a testvéreddel! egy csomó hülyét összezárnak és ezt vetítik a többi hülyének aki nézi..


amúgy meg nem feketén fehéren, hanem fehéren feketén..



a többi pedig gyerekes civódás mindkét fél részéről.. ha nem is látjátok egymást, minek minden apróságon kiakadni???


-.- az egész beszélgetés..

2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmebetegek vagytok.
2011. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a ValóVilágról szól a veszekedés!!!!!!!!!!!!!!!!!

Am aki másodszorra ír sztem az egy kicsit hülyébb

2011. okt. 25. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg lehet egy kicsit hülyébb a második :D
2011. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nekem :D
2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!