Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy szomszédunk és hát jóban voltunk még a feleségével el nem váltak és új csaja nem lett(vagy 20 évvel idősebb mint ő)Na igen és őnekik ugye esti munkájuk van ezért elvárják hogy én mindig csöndben legyek..Megpróbáltam télleg,de mindent elvárnak h én ne is beszéljek meg járkáljak a saját lakásomban... Legutóbb azért cseszett le mert becsuktam a kapunkat.....Meg múltkor még a pasi is k*rva any*zott nekem,meg mondta h elvisz a mentő ha ilyen leszek... mikor bezzeg itt vannak a fogyatékos gyerekei azok meg zajonganak a végtelenségig úgyhogy......Szerintetek kinek van igaza?
2011. szept. 3. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy csendháborítás nem történik, este 10-ig lehet zajongani.
2011. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem k**vára beperelhetnéd. Nehogy már ők mondják meg, hogy mit csinálj. Na és ha beszolnak? Szard le magasról! Szerintem megis érdemelnék!!!!! És te is ugas be nekik ha vmi zajt csinálnak!
2011. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy reggel héttől este tízig pont azt csinálsz otthon, amit akarsz. Amikor zajonganak a gyerekei, nyomass egy kis hangos zenét, ha k.urvaanyázik tedd azt te is. Egyszer csak észbekap.
2011. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak egy a gond hogy én nem szólhatok be nekik , mert a csávó kész birkózó , olyan erős hogy na :(
2011. szept. 3. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
AK-47 hatásosabb.
2011. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!