Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb stílus, emo-goth...

Melyik a jobb stílus, emo-goth-punk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 16:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
az 1. válaszolónak: az emo (mivel angol eredetüszó: emotion) rövid ó-val kell írni!!!!am meg nem eszerint fogok dönteni, csak érdekelt a közvélemény, mert én már eldöntöttem hagy emo-goth vok!!!
2011. jan. 17. 19:07
 12/28 A kérdező kommentje:
ja és az emo nem lejárt!!!!
2011. jan. 17. 19:08
 13/28 anonim ***** válasza:

Fhú, hát hallod, nem gondoltam volna...angol eredetű szó? Aztaaaaaaaa...azon belül mi? Csak nem tán...francia! Úúú, de durvaa...


De én biza akkor sem fogom rövid "o"-val írni. És de, lejárt. Már nem most; egy éve is lejárt volt, viszont mostanra már végképp az.

2011. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
nem kéne kötekedni !!!!am lehet hogy szerinted lejárt (te biztos hello kitty párti vagy) de egyes emberek (elég sokak) szerint igenis király és örökéletű!!! és nem hosszú ó!!!vagy te talán a punk-ot is úgy írod hogy pánk???vagy szerinted nem úgy lenne helyes!!!
2011. jan. 18. 14:34
 15/28 A kérdező kommentje:
ha nem hiszel nekem keress rá Google-on hogy rövid o!!
2011. jan. 18. 14:39
 16/28 anonim válasza:
azért a tornacipős emót meg a bakancsos gothot nemossukmár össze emberek....a punkot meg végképp nekeverjük egyikkel se..
2011. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

ja és szerinted az emó örök életű? Most az a divat a 13-16éveseknél, párév és vége, bejön valami új. Láttál te már 18évesnél idősebbet? nem hiszem.. addigra észhez térnek.

Egyébként nincs velük különösebb bajom, csak könyörgök ne mondjátok már hogy ti "punk"-ok vagytok vagy bármi közötök van hozzá.

2011. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

PUNK VAGYOK!Annak vallom magam,azt vallom.Tehán az vagyok,és igenis közöm van hozzá.Téma lecsukva.


Emo: pfff,13-17 évesek hülyesége,divat,kommersz szar.Az igazi emok meg legyenek emok,nem zavarnak senkit.


Goth: elvagyok vele,bár a poser gothot rühellem.


Punk: Punk's Not Dead!=)


Amúgy kérdező: eldöntötted,hogy emo-goth vagy?A kettő teljesen más,szerintem olvass kicsit utána.Attól,hogy sötét ruhákban 6 kiló fekete festékkel járkálsz,még nem leszel goth.Emo meg manapság bárki lehet,az életérzés nélkül is.Csak úgy kell kinézni,mint ahogy a legtöbb tinicsaj,de gothnak lenni,az életérzést és a nézeteket követni nem olyan könnyű.

2011. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
akármit mond akárki emo goth vook!! szal...csak érdekelt a közvélemény...szal ennyi!!!emogoth!!!!
2011. ápr. 1. 17:56
 20/28 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Kérdező te sötét vagy mint az éjszaka emo-goth? lol szánalmas vagy fel se tudod fogni a goth lényegét te csíra... egy Metalhead 14/f
2011. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!