Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kétféle Stílus. Melyik jobb?...

Kétféle Stílus. Melyik jobb? . Vagy Ötvözve? (:

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem ez a 2féle stílus nagyon tetszik,és nem tudok közöttük dönteni.Nem tűnnék, össze-visszának,ha egyik nap ebben a stílusban,másiknak abban mennék?..DE most töltök fel olyat,ami szerintem a 2-nek az ötvözete, és segítséget szeretnék kérni,hogy jól néz-e ki?!


1.fajta (kicsit nőiesebb)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2.Lazább



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


És a kettő ötvözetét ilyennek képzelem el:


[link]


[link]


A kettő stílus nem nagyon tér el egymástól?

Arra is gondoltam pl.: rövidnadrág, olyan pöttyös harisnyával, pulcsi sportcipő és kicsit nőiesebb táska?!

köszi a segítséget előre is :)!(és bocsi ha kicsit hosszú lett)


2011. okt. 9. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keverheted a stílusokat. Hisz manapság már nincs olyan hogy valamit nem lehet valamivel. Max valakinek nem tetszik!A lényeg hogy azért ne ess túlzásokba, alakítsd ki a saját stílusod és ne menj át nevetségesbe. Persze azt is megteheted hogy egyszer így egyszer úgy öltözködsz. Attól függően hogy hova mész, milyen alkalomra, pl. suliba vagy bulizni, vagy épp milyen kedved van!
2011. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

1. amiket az elsőbe linkeltél többnyire laza de nőies darabok,szerintem ez a stílus nagyon jó

2.ez a stílus csak kicsit lazább,de sokkal feltűnőbb színeket,kiegészítőket követel,ez is jó,kicsit sportosabb

ötvözet:

szerintem jobb ha egyszerre csak az egyik stílus ruhadarabjait veszed fe

azt,hogy melyik legyen,szerintem a testalkatod döntse el...ha sportosabb vagy(magas,vékony/normális,hosszú láb,pici cici,pici fenék) akkor inkább a lazábbat hordd szerintem viszont ha inkább másmilyen az alkatod(ehhez legjobb: alacsony/közepes magasságú,nem nagyon vékony inkább normális/picit(!) teltebb-nagyon kicsit,különben nem jó!-,szélesebb csípő,mellméret mind1,csak ne legyen lapos) akkor a nőiesebb stílust mondanám

2011. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó :) Én is keverek.És azzal semmi baj nincs ha az egyik nap ilyenbe vagy a másik nap meg másikba.Legalább változatos vagy és felkelted a körülötted lévő emberek érdeklődését.Ezzel semmi baj nincs.Nyugodtan keverd vagy hord külön külön:D Én sem tudtam dönteni... :)
2011. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat! :)

Akkor jó..egyik nap ilyen másiknap olyan..meg kedvtől függő :) jjaa és megpróbálom őket kombinálni! :)

2011. okt. 9. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Keverd nyugodtan :DD nekem nagyon tetszik a harmadik
2011. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Összeférnek. :D

De szerintem amit a kettő együtthez linkeltél, az inkább a 2.ra jellemző.

2011. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem jól néznek ki ezek így együtt. bár nekem a lazább jobban tetszik, de nem egyáltalán nem tűnne összevisszának, ha egyszer abban, egyszer ebben mennél :) inkább jó, hogy nem vagy unalmas :D


amúgy honnan nézted ezeket képeket? mármint a laza stílusúakat? nagyon jó képek :D

2011. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó köszi :)


www.weheartit.com imádom ezt az oldaalt. :)... beírod keresőbe amiről akaarsz képeket és rengeteget ad ki. :)

lazább stílusúakhoz írd be a swag-et irtam be :D

2011. okt. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!