Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a West...

Mi a véleményetek a West Balkán szórakozóhelyen történtekről?

Figyelt kérdés

Leírom az enyémet, mivel egyedül itt tudom névtelenül megosztani, a sokak számára talán ellenszenves véleményemet...


Elgondolásom szerint nem hibásak a szervezők, csak és kizárólag magukat hibáztathatják az áldozatok. Ha látták, hogy ennyien vannak, minek mentek be? Ráadásul tudtommal 18 év a korhatár a belépéshez, de javítsatok ki, ha tévedek.

Ha én kiugrom a vonat elé, nem a mozdonyvezető a hibás...


Kövezzetek meg, és véleményeket szívesen hallgatok!


2011. jan. 17. 16:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
szerintem sajnálatos. de a diszkók már csak ilyenek. nem tudhatod mi fog történni. sokan vannak kis helyen, kevés a levegő. ilyenkor a legkisebb pletyka is képes pánikor kelteni a helyhiány és a helyhiány miatt történő mozgáskorlátozás miatt.
2011. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
És azt te honnan tudod, hogy az a három (vagy két) csaj már akkor ment be, mikor nyilvánvaló volt, hogy bent sokan vannak ? Még ha akkor is mentek volna be, abból h kint sokan állnak a bejáratnál, nem lehet következtetni arra, hogy mi lesz bent. Szerintem ha nem alakult volna ki a pánik, nem lett volna probléma. De akkor is a szervezők tehetnek róla! Ilyen dolgokkal is számolni kell, hogy pánik esetén ki lehessen üríteni a termet!
2011. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%

Pedig nyugodj meg, igazad van.

Csak tudod ha meghal valaki akkor aztán megy a s*ggnyalás, meg szerencsétlenek, meg áldozatok, meg sajnáljuk őket...

Még véletlenül se szabad az igazságról beszélni ha abban felmerül az, hogy az áldozat is tehet arról ami vele történt mert aki ilyet mond, annak irgumburgum.

2011. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy abban is igaza van a kérdezőnek, hogy nem csak a hely felelőssége az egész, hanem a szülőé is, aki elengedi a kölykét egy ilyen büdös, füstös, piás, drogos helyre, és a gyerek is, aki meg önszántából bemegy.
2011. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%
4500 ember számára volt férőhely, ebből 2300-an voltak bent. 300-ra volt engedély, ami ugye csak formalitás. Ha tehát van engedély, és bent van 2300 ember, és valaki elkiáltja magát, hogy késelés, akkor is tragédia történik. Ennyi. Azt kell megtalálni, aki a kezdeti pánikot keltette, mert az a főbűnös. A helyet annyiban terheli a felelősség, hogy a lépcsőről el kellett volna távolítani az embereket, nem hagyni, hogy feltorlódjanak.
2011. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

"És azt te honnan tudod, hogy az a három (vagy két) csaj már akkor ment be, mikor nyilvánvaló volt, hogy bent sokan vannak ?"


Szerintem a kérdésnek onnantól nincs értelme, hogy be se mehettek volna. Legalábbis a 3-ból ketten tuti nem (17 évesek voltak).

Mindegy, hogy mikor mentek be: nem mehettek volna be.

2011. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Utolsóval egyetértek. Szánalmas, hogy tele van sz@rva az egész facebook a sajnálkozással... Mindenki a szervezőket hibáztatja, meg hogy cigányok késeltek, stb.

Ne haragudjatok, de mit vártok egy szórakozóhelytől? Aki ilyen helyre megy ,annak számolnia kell a balhé esélyével. ÉN személy szerint amint túl nagy hering party alakul ki, fogom a kabárom, és megyek haza. Félek a tömegtől. És mint látjuk, ez az eset is engem igazol... Ezek után nem kéne sírni, és szidni mindenkit, csak éppen magunkat nem...(Természetesen nem kell velem egyetérteni....)

2011. jan. 17. 16:57
 8/38 A kérdező kommentje:

"Pedig nyugodj meg, igazad van.

Csak tudod ha meghal valaki akkor aztán megy a s*ggnyalás, meg szerencsétlenek, meg áldozatok, meg sajnáljuk őket...

Még véletlenül se szabad az igazságról beszélni ha abban felmerül az, hogy az áldozat is tehet arról ami vele történt mert aki ilyet mond, annak irgumburgum."


Köszönöm, hogy tartod bennem a lelket. Ezek szerint vagyunk páran, akik reálisan látjuk a dolgokat...

2011. jan. 17. 17:01
 9/38 anonim ***** válasza:

nekem az a véleméyem, hogy 3000 fő volt a befogadóképessége, és jóval többen voltak benn, mint 3000. láttam képeket. valami iszonyat, hogy ennyire zsúfolódtak a fiatalok. a képek még a történtek elött készültek. ott heringeznek és alig bírnak megmozdulni. aztán a lépcső keskeny, az ajtó is az. eleve meg kellett volna tervezni normálisan annak az épület tervrajzát úgy, hogy bármi történik 6 percen belül ki lehessen üríteni az egész épületet. de szartak bele... egyáltalán nem felet meg az épület ennek az előírsának. ennek a következménye, hogy dőltek az emberek a lépcsőn mint a dominó és fellökték egymást.

plusz azt hallottam, hogy kb mindenkit beengedtek motozás és személyi felmutatás nélkül. na ez már eleve szánalmas.

aztán már a baleset felé mindenkiben sok volt a pia meg a drog.

ezekből kiindulva nem kell csodálkozni, hogy haláleset történik. sajnálatos ez tény. és, ha ismerném bármely áldozatot nagyon szomorú lennék.

(akinek nem tetszik nem kell egyet érteni. magán vélemény)

2011. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, képzeld el, még tegnap, a hatezredik "diszkótragédiás" kérdéshez odaírtam, hogy igazán körül lehetne nézni az oldalon, vagy pedig használni kéne a keresőt, mielőtt fölteszik ugyanazt a kérdést még egyszer. Természetesen nullára lettem pontozva, de ez nem minden, az egyik "gyászoló" képes volt nekem e-mail-ben megírni, hogy otthon hagyhattam volna a cinizmusomat, és lehetnék egy kicsit együtt érzőbb. Miután a válaszban megírtam neki, hogy lehetne egy kicsit gondolkodni, mielőtt birka módjára beáll a siránkozó tömegbe, még én lettem lepatkányozva. Szépen vagyunk.
2011. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!