Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a West...

Mi a véleményetek a West Balkán szórakozóhelyen történtekről?

Figyelt kérdés

Leírom az enyémet, mivel egyedül itt tudom névtelenül megosztani, a sokak számára talán ellenszenves véleményemet...


Elgondolásom szerint nem hibásak a szervezők, csak és kizárólag magukat hibáztathatják az áldozatok. Ha látták, hogy ennyien vannak, minek mentek be? Ráadásul tudtommal 18 év a korhatár a belépéshez, de javítsatok ki, ha tévedek.

Ha én kiugrom a vonat elé, nem a mozdonyvezető a hibás...


Kövezzetek meg, és véleményeket szívesen hallgatok!


2011. jan. 17. 16:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%

Annyira nevetséges az emberi kettős mérce: Itt rí mindenki a sok drogos halála miatt, a Stohlt meg felakasztanák, aki ugyancsak drogos. Szerintem jobb, ha egy drogos meghal, mielőtt még megölne másokat, és ez az ÖSSZES drogosra igaz.

Aki csak elment bulizni, de nem azért, hogy drogozzon, vagy hullarészegre igya magát, hanem jól érezze magát, az valóban áldozat, és RIP neki. A drogosok meg alkeszok nem mozgatnak meg.

2011. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ez egy kicsit erős volt, ellenben a Stohl-os összefüggés az bizony igaz....

2011. jan. 19. 21:04
 23/38 anonim ***** válasza:
67%

Igazából én úgy úgy vagyok, vele, hogy "minek megy oda?". Én, ha szórakozni megyek, és kezd sűrű lenni a levegő, vagy már olyan sok ember van, hogy kitárt karral nem tudok körbefordulni, húzok a fenébe, mert rosszul vagyok a tömegtől. De valaki meg direkt élvezi, hogy idegen izzadt testek tapadnak hozzá. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az is hibázik, akik veszélyhelyzetbe hozza saját magát.

Nem csak az, aki engedély nélkül működtet valamit.

2011. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
26%
Rengeteg baleset történik nap mint nap, mégse siratunk mindenkit. Akkor mire ez a nagy felhajtás?
2011. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nézem az értékeléseket, és elszomorító, hogy pont azokat a válaszokat pontozták le, amik a legtöbb igazságtartalommal rendelkeznek... Talán a pontozók is tudják ezt, csak saját maguknak nem merik bevallani, mert ezzel kiszállnának a birkák sorából...
2011. jan. 21. 14:48
 26/38 anonim ***** válasza:
41%

Egyetértek, a szülők hibája is h drogospartyra járó pucsító tinirib@nc lett belőlük, az ilyen felelőtlen szülők úgy vannak vele h hagy menjen "nagylány" már, tudja mit csinál, van elég esze.

Mint a példa is mutatja, nincs.

Amúgy más tragédiákkal is találkoztam már de ott legfeljebb egy emlékprofilt csináltak. Az úgy nagyon szép és elég is volt, meg egyébként is rendes embereknek csinálták.

2011. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy facebookon meg lehet nézni a képeiket, sugárzik róluk milyen "rendes" lányok voltak.
2011. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy én is nehezen tudom elképzelni, hogy ezek a lányok a rendes emberek soraiba tartoztak volna.

Bár itt érdemes lenne definiálni, hogy mit is értünk rendes emberen. Jelen esetben én azt mondanám, hogy eme két lány mindössze az élvezeteknek élt, felelősségtudat nélkül...

2011. jan. 21. 16:22
 29/38 anonim ***** válasza:
58%

Meg ami még zavar, a következő helyzet:

-rákos kisgyerek meghal, készül neki emlékprofil, esetleg 1 csekély látogatottságú weblap

-x y meghal autóbalesetben, rendes ember volt, gyászolják párszázan


ezekhez képest:

-meghal néhány beszívott fiatal úgy hogy agyontapossa őket a tömeg egy drogospartyn, erre kitör a hisztéria, több tízezren siratják őket


Valahogy zavaró ez az ellentét...

2011. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%

A véleményem? Egyszerű. Alapból nem normális, ha egy szórakozóhelyen tömeg van. És azok sem, akik látják a tömeget, mégis befáradnak, holott tudják, hogy úgyis csak nyomorogni fognak. Persze, tényleg. Szörnyű dolog lehet az, ha valakinek egy hozzátartózója "elvész" egy buliban. De lássuk már be, hogy igenis ők is, akik odamentek szórakozni, ők is hibásak voltak! És azok is, akik nem szabták meg, hogy oké, ennyi embert bír el a hely, bocs gyerekek, többen nem jöhettek be. Ilyen egyszerű. És akkor nem lenne olyan, amilyen történt. És lehet lepontozni, mert én úgyis tudom, hogy igazam van.

A mániákus lepontozók talán bemennének egy többezres buliba? Mert én nem. Én már a piacon és a metrón is rosszul érzem magam. Aki meg odament, az tényleg magára vessen, akármilyen kegyetlenül is hangzik ez. Még egy. Ez mind része a természetes szelekciónak. Ki ért velem egyet?

2011. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!