Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a West...

Mi a véleményetek a West Balkán szórakozóhelyen történtekről?

Figyelt kérdés

Leírom az enyémet, mivel egyedül itt tudom névtelenül megosztani, a sokak számára talán ellenszenves véleményemet...


Elgondolásom szerint nem hibásak a szervezők, csak és kizárólag magukat hibáztathatják az áldozatok. Ha látták, hogy ennyien vannak, minek mentek be? Ráadásul tudtommal 18 év a korhatár a belépéshez, de javítsatok ki, ha tévedek.

Ha én kiugrom a vonat elé, nem a mozdonyvezető a hibás...


Kövezzetek meg, és véleményeket szívesen hallgatok!


2011. jan. 17. 16:47
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, valami hasonlót érzek én is!

Nem merem felvállalni a véleményemet névvel, mert megutálnak, kiközösítenek... Hihetelen, mennyire primitív ez a 20 év alatti korosztály nagy része... Nem a sorba kéne beállni, hanem végiggondolni reálisan, mielőt ítélkezünk.

Én adok neked most egy +-t, mert megérdemled.

2011. jan. 17. 17:09
 12/38 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ennek semmi köze a randizáshoz, de hogy a kérdésre is válaszoljak. Ha nekem van egy 5-600 férőhelyes diszkóm és beengedek 1500 embert, az bizony az én hibám. Én tudom hány embert tudok kiszolgálni, elhelyezni, nem pedig a tömegben nyomorgó fiatalok, ők annyit tudnak, hogy jó sokan vagyunk ugyan, de még senki sem szólt hogy húzzunk haza, megtelt a hely.

Ahogy a korhatár betartatása is a szervezők felelőssége, erről elég egyértelmű a törvény. Ha a boltos cigit ad el 18 alattinak azért is őt veszik elő, ha a kocsmáros piát ad neki, az is az ő hibája. Miért pont a buliszervezők ne lennének felelősek mert kiskorúakat engedtek be?

Utolsó gondolatként: Még nem volt olyan régen az a bizonyos Love Parade, talán érdemes lett volna levonni belőle a tanulságot még az előtt hogy nálunk is megtörténik.

2011. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
32%

Ez megtisztelő.


Én bárkinek elmondom azt, amit az előző három válaszomban, vagy abban a bizonyos válaszlevélben leírtam. Aki ez alapján elítél, és azzal jön, hogy legyek együtt érzőbb, és kevésbé cinikus, az számomra be is bizonyította, hogy egy birka, aki akkor sír, amikor a többi birka azt mondja, hogy sírjon (kivéve persze, ha az áldozatok hozzátartozóiról van szó, de ilyenekhez még nem volt szerencsém).

2011. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
tudom hogy ciki hogy nem tom de mi az a hering party? leírnád kérdező?
2011. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Heringparty = tömegnyomor


mint ezen a képen: [link]

2011. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

"és jóval többen voltak benn, mint 3000. láttam képeket"

és megszámoltad őket? 2881 jegyet adtak el, egyszerre kb 2500an lehettek bent amikor a zavargás indult.

és egyébként 16 volt a korhatár

2011. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:42


köszi a választ. (én kérdeztem)

2011. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen sajnálom azokat, akik meghaltak, meg minden, de túl nagy feneket kerítettek ennek az egész ügynek, főleg a facebook-on. Vajon a családjaiknak ettől jobb lesz? Valahogy nem hiszem. Lassan tovább kéne lépni, balesetek mindig lesznek, amikben emberek halnak meg, de az élet megy tovább. (már akinek)
2011. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ráadásul amfetamin származékot találtak a vérében az egyik pórul járt áldozatnak. Erre nincs mentség, és igenis végig kéne gondolni, hogy valójában milyen személyt siratnak...
2011. jan. 18. 20:48
 20/38 anonim ***** válasza:
42%
De a tévében azért bemondták, hogy ők rendes lányok, és ritkán járnak bulizni... szép.
2011. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!