Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén az...

Miért nem hagynak békén az osztálytársaim? :/

Figyelt kérdés
Szeptembertől középiskolás lettem. Nagyon nem örültem neki, mert szerettem a régi osztályomat, és velük szerettem volna maradni. :/ A mostani osztálytársaimmal az elején egyáltalán nem jöttem ki. Szinte senkivel sem beszéltem, mert mindig azt vártam hogy odajöjjenek hozzám. Amit ma már látom hogy nem jól csináltam, mert ez egy közösség, és nekem is nyitnom kellett volna a többiek felé. Ma már mindenkivel beszélek, sokat röhögünk és megszerettem őket. De mostanában elkezdtek bántani szavakkal. Ha ki vagyok sminkelve akkor azt mondják hogy túl erős a sminkem. Ha nincs rajtam smink azt is megszólják. Néhány lány is az osztályból úgy néz rám, mintha megakarnának ölni a tekintetükkel. Anyukám szerint azért van, mert féltékenyek rám. Nem akarok nagyképű lenni, de az osztályban tényleg én vagyok a legjobb öltözött lány, és tisztességes is. Nem úgy mint ők! És valamelyik fiú aki bánt azt tudom hogy tetszem neki, és idegesíti hogy nem foglalkozom vele, meg hogy rá sem nézek. De engem akkor is idegesít, hogy sose hagynak békén a sminkemmel, a hajammal, vagy a stílusommal. Tudom hogy nem kellene velük foglalkoznom, de otthon mindig végiggondolom hogy na " ma is megkaptam.." persze mikor mondanak valamit én visszaszólok valami olyat ami nekik sem esik jól. De akkor folytatják.. megőrülök ezektől a buta, gyerekes osztálytársaimtól. Osztályt nem akarok váltani, mert újra be kellene illeszkednem. Ja és amúgy a normális embereknek is elegük van az osztályból. Szerintetek mit kellene tennem hogy ne csesztessenek folyton? (Nem csak velem csinálják ezt egyébként, csak én nehezebben viselem..) :/
2011. jan. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak és lesznek is ilyen emberek, akiknek nincs jobb elfoglaltságuk, minthogy kibeszéljék a másikat. Ezt meg kell szokni, és el kell fogadni, még ha nehezen is megy. Én csak sajnálni tudom őket, hogy más témát nem tudnak kitalálni.
2011. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18:03-nak igaza van. És nem vagy egyedül, nagyon sokan vannak így. De ne szólj vissza nekik, mert ha látják, hogy idegesítenek/bántanak vele, csak azért is tovább folytatják. Inkább sajnáld őket, hogy nincs jobb dolguk, meg hogy csak ennyi ésszel születtek. Ha levegőnek nézed őket, abba fogják hagyni, persze nem 2 hét múlva, de érettségi után ők fogják a legjobban sajnálni, hogy már nem leszel/lesztek többé mellettük!
2011. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És hát igen.. most próbálok megnyugodni, és holnaptól úgy állok hozzá a dologhoz hogy nem foglalkozom velük. Végül is nem kell adni egy olyan ember véleményére, aki nem fontos az én számomra.. :)
2011. jan. 18. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig Minden Körülmények Között tisztában kell lennie a másik oldal történetével is... ezért most neked sajnos nemtudok segíteni :(
2011. jan. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi azért. :) Amúgy a fiúk akik nem hagytak békén, ma érdekes módon tök normálisak voltak. Szerintem azért, mert egész nap rájuk sem néztem és nem is beszéltem velük. Észrevették magukat. Egyik lánnyal az osztályból ma összevesztem, mert állandóan csesztet valamivel..-.-" Cigány egyébként.. aztán persze megvédtem magamat, és utána meg bocsánatot kért, és kedves volt velem.. Na mindegy, egyébként is elég hülye az a lány, nem is idegesítem fel magamat egy ilyen ember miatt. :)
2011. jan. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!