Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na sziasztok van egy nagy...

Na sziasztok van egy nagy problémám Segitennétek?

Figyelt kérdés
Tehát 2 hete halt meg nagytatám és velünk lakott,mert nagymamámtól elváltak?! ... És nagymamám rá 6 napra halt meg mikor nagytatám és nagyon furcsa hangokat hallok minden éjjel? ... Padló lépteket hallok és mégsincs senki sem...Nagyon bevagyok rezelve...Másnap szóltam anyukámnak ö azt mondta ez csak a képzeletem...De mégsem az...És a legdurvább rész éjjel a hangját hallotam nagymamámnak ahogy segitségért sikit hogy ne Laci,mert igy hivták a nagypapám és ay orvosok is igazolták,hogy szivrohamban halt meg vagyis nagyon megijedt valamitöl...És láttom majdnem minden éjjel ezeket és nem tudom hogyan kerüljem el...Probáltam zenehalgatásal meg olvasásal meg tv-t néztem...De semmi...Ezért fordulok ide...Hülye kérdésektől melőzzetek légyszives...Mindent köszönök elöre is...Mit tegyek???
2011. jan. 18. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, szerintem imádkozz a lelkéért, nem viccelek, lehet, h. a tisztítótűzben szenved és azért. De lehet, h. van vmi elintézetlen ügye, és a te segítségedet kéri. Egyébként barinőm nagyija, miután meghalt a férje, a szekrényben kopogást hallott minden éjjel és magától kinyitódott mindig a szobaajtó. De azóta megszűnt, de sokáig tartott és ő is nagyon félt. (én ott helybe meghalnék, tuti, ha ilyen lenne velem).
2011. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,talán lehet,hogy igy van...
2011. jan. 19. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

anyukám szülei már 20 éve meghaltak, de máig ha nagyobb döntést kell hoznia, akár családi, akár üzleti döntést máig megjelennek álmában és tanácsot adnak neki

én hiszem, hogy fentről vigyázznak ránk és ha valamit akarnak akkor azt képesek kinyilatkoztatni

2011. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is imádkozz értük, amúgy tényleg durva, nembeszélve hogy hajnali 1-kor írtad ki.
2011. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!