Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme az életnek ha...

Van értelme az életnek ha minden rossz benne úgy ahogy van? Lehet neki értelmet adni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:54
 1/6 szamóca. ***** válasza:
80%

minden? biztos ez?

láttál te már szivárványt? naugyehogyugye =)

van értelme, ha minden rossznak tűbnik is meg kell látnod aszépet.

2011. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%

Az én 'hatalmas' élettapasztalatom azt mondatja, hogy sok olyan dolog lehet az életedben most, amit csak később fogsz megérteni. Akkor jössz majd rá, hogy mindig minden úgy történik, ahogy kell (még akkor is, ha az nem jó).Bocsánat, hogy ezt írtam!

Próbáld észrevenni a jót, a szépet. Láss és ne csak nézz úgy mint egy gyerek. Egy gyerek is mindenre rácsodálkozik. Pl. egy idő előtt kinyílott hóvirágra, vagy pitypangra (januárba???) :) Minden okkal történik. Szerintem...

2011. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 haggyámán ***** válasza:
28%

Ameddig van tető a fejed felett, és van annyi kajád, hogy ne éhezz, addig szerintem semmi jogod azt mondani, hogy "húúú de rossz életem van".

Már megbocsáss, de te láttál már hajléktalant? Én igen, sőt, láttam nevető hajléktalant is. Ha ő tud még nevetni abban a helyzetben, akkor te hogyhogy nem tudsz örülni neki?

Kicsit eltértem a tárgytól; lehet értelmet adni neki. Keress magadnak egy társat. Szerezz egy olyan állást, amit szeretsz. Utazz sokat, ismerkedj meg rengeteg emberrel.

2011. jan. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a kérdéssel nem magamra utaltam, csak úgy általánosságban kérdezem.
2011. jan. 19. 14:20
 5/6 haggyámán ***** válasza:
Úgy általánosságban is elég jó az élet. :)
2011. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tomy88trance ***** válasza:
Az élet értelmét mindenkinek magának kell megtalálnia , és igen van, csak míg egyesek értelmes életbe kerülnek és mindenük megvan ,addig mások szenvednek és küzdenek ,de értelem mindig van, csak meg kell találni vagy adni kell neki, mindkettő lehetséges.
2011. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!