Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az h nem merek az...

Miért van az h nem merek az emberek szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Pl megyek az utcán, és nem merek belenézni az emberek szemébe. vagy ha valaki beszél hozzám,és felfigyelek(ami általában mindig) h a szemébe nézek,akkor elnézek más merre,tehát nem tudok sokáig a szemébe nézni,pedig nem vagyok félénk,teljesen átlagos lány vagyok,talán egy picit nagyobb a szám,de ezt nem tudom miért,és ha jobban eröltetem/próbálkozok,nem megy
2011. jan. 21. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Hazudós vagy, annak a jele
2011. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Titkolsz esetleg előttük valamit,vagy valamiért bűntudatod kéne,hogy legyen?
2011. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zavarban vagy, ha kerülöd az egymásranézést. Szégyenlős vagy, ha nem mersz másra nézni, esetleg félhetsz attól, hogy leszólítanak hogy ,,Hé mit lesel?"
2011. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

rengeteg hazudtam már:S de egy ismeretlen embernek a szemébe attól belenézhetnék.

így belegondolva titkolok,de fel se tűnik.

2011. jan. 21. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia tünete lehet.
2011. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, én személyszerint azért nem nézek az emberek szemébe, mert kancsal vagyok. Nem nagymértékben, de ha egyenesen előrenézek, látható. Engem nagyon zavar, így csak pillanatokra szoktam a másik szemébe nézni.
2011. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utána olvastam ennek,köszönöm!

lehet:S

2011. jan. 21. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az önbizalomhiány jele. Nekem is hatalmas szám van, nagydumás vagyok (legalábbis mások szerint), nem vagyok antiszociális sem, de az önbizalomhiány erősen megmutatkozik nálam. Én pl. azért nem nézek a lányokra, mert.. nem tudom. Nem vagyok egy ocsmányság sem, egyszerűen nem lenne okom szégyenkezni, mégis. Pedig a szemkontaktussal senkinek nem ártunk, és maximum az ilyen "beszóttáákötsööög" emberek lelkiismeretének ártunk vele. Fel a fejjel. :)
2011. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!