Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen a napom? 2...

Hogyan legyen a napom? 2 helyre hívtak. Lányokkal elmennénk inni egyet valahová, régen voltam velük. Barátom meg szabadságot vett ki, hogy elmenjünk egy közös ismerős születésnapjára. Hova menjek?

Figyelt kérdés

A lányokkal elmennék szívesen, mert régen voltam velük és velük lehet kicsit "állatkodni". Születésnapon is illene megjelenni. Egy időpontban lesz a 2 esemény.

Mostanában mindig odamegyek, ahová a barátom is. Amikor nélküle mentem, akkor már ribancozott engem sokszor. Ha én hívom el valahova, nem akar jönni. Mindegy.

Ezt a napot hogyan oldjam meg?


2011. jan. 22. 13:42
 1/2 szamóca. ***** válasza:

dobd ki a barátod és menj a csajokkal :D

hidd el, meg fogod inni a levét ha mindig engedelmeskedsz neki. ha nem is dobod ki, mond meg neki hoyg te most nem akarsz vele menni. duzzogni fog, de ne foglalkozz vele. talán még nem késő felbéresztened, ez nem így működik te szabad ember vagy, és oda mész ahova akarsz.. ne menj bele a játékába, mert meg fogod bánni

2011. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A nap szarul végződött. 2 csaj feljött velem a szülinapra, csak a barátom ribancozott engem ezerrel. Ha nézitek az időpontot, még mindig nem aludtam...

Én vagyok a ribanc, mert elmentünk névnapot ünnepelni. Kaptam a hülyébbnél hülyébb sms-eket, de nincs a telefonomon pénz, csak e-mailt tudtam rá válaszolni, amit remélhetőleg minél előbb elolvas. Egy idegen csajt is ellenem indított. Beszéltem a lánnyal, addig oké voltam, kiértem a teremből, hallottam, hogy kiabál, ribanc.Normális?! Szét vertem volna a fejét csak úgy, de visszatartottak. Hazajöttem és itthon vagyok agresszív, amit nincs hol letölteni, a macskámat csak nem bántom. :)

2011. jan. 23. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!