Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek használ a KÉK...

Szerintetek használ a KÉK fény pattanások ellen? (ezenkívül ha van vmi hatásos praktikátok azt is szívesen várom. )

Figyelt kérdés

Dióhéjban, figyelek a kajára chipset,csokit 1 évben 1x eszem. Heti 4x kondizom +teniszezek szal mozgásban sincs hiány. És emellett kipróbáltam már szinte mindent: élesztő, bőrradír stb... (gyógyszerből még csak a duac-ot, amit a bőrgyógyász írt fel, de csak addig volt jó amíg használtam.

Mivel 20 éves vagyok idegesít a dolog(bár igaz későn érő)

Javulgat a helyzet csak időszakos a dolog és szerintem ki tudnám küszöbölni teljesen is.

A legrosszabb, hogy nem tudom mitől van, mert mint írtam nem állandó. Van hogy egy hétig szinte egy sincs aztán rákövetkező nap meg 6-8 is. Lehet ez vmi allergiás reakció? Mert már nem tudok mire gondolni.

Most láttam reklámban ezt a kék fényes dolgot ami állítólag hatásos,de azért gondoltam rákérdezek mivel elég húzós ára van.

Meg ha leírnátok, a napi teendőket annak örülnék szal értem ezalatt az arcmosást, mivel? hányszor? (ugyebár az is baj ha nagyon kiszárítom pl.: szappannal... reggel - este szoktam arcot mosni tusfürdővel)


Kissé hosszú lett, de legalább nem hagytam ki semmit. :)


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 22. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Használ, de az ultraibolya jobb. Csak attól meg leéghetsz, rákot kaphatsz... szóval óvatosan.
2011. jan. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!